2733
2739
عنوان

از امروز تصمیم گرفتم نمازامو بخونم

291 بازدید | 29 پست

دعایی چیزی دارید بگید برای شما هم دعا کنم

اگه میدونید برای حاجت روایی چیزی میشه پای  نماز خوند لطفا بگید

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
بهترین تصمیم زندگیت گرفتی

از قبل میخوندم بنا به دلایلی تا چند ماه نتونستم ادامه بدم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مبارکه 😍😍

میشه برا من دعا کنی ممنونت میشم🙏🙏🙏

فاطمه حسنا مامان همیشه تو قلبم میمونی فرشته ی آسمونی من😔💗الهی و ربی من لی غیرک؟                 💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
مبارکه 😍😍 میشه برا من دعا کنی ممنونت میشم🙏🙏🙏

چشم گلم حتما

2740
احسنت عزیزم.تاپیک اخرم و بادقت بخون درمورد نماز۵تا عکسه،۱ دقیقه وقت بزار

خیلی زیبا بود😍😍

عزیزم خیلیییی کار خوبی میکنی اگ از ته دل باشه خیلی رو زندگیت تاثیر +میذاره برام دعا کن که خدا هرچه ...

ایشالله که میده حتما دعاتون میکنم

2706