2733
2739
عنوان

بخدا دیگه بریدم میخوام امشب تمام لوله های گازو باز بزارم تا بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 84 پست
اره بدبختانه

باشه الحمدلله، کچی به خاطری کوره خالت خوت شیت نه که ی، تو کارت پیی نه بی، فقط له پیامه کانی اسکرین بگره با بتبی، نه کا دوایه بلین خوت پیتخوشه، دوای ئه وه ش زندگی ژنه که یشی بشیوی خطای تو نییه، میرده که ی پیاو نییه، باشتر که زووتر زندگیان بشیوی، پیاوی ئه ونه بی عقل به کار زندگی نایه، خطای تو نییه، تو خوت درگیر مه که

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
باشه الحمدلله، کچی به خاطری کوره خالت خوت شیت نه که ی، تو کارت پیی نه بی، فقط له پیامه کانی اسکرین ب ...

من اصلا جواو پیام کانیم نداسو  من رودرو قصه ام په کرد    راسی خلکی کونه ای خویشکه

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا جواو پیام کانیم نداسو  من رودرو قصه ام په کرد    راسی خلکی کونه ای خویشکه

ئاها ده ی باشه، من خه لکی بوکانم به قوربان، تو خه لکی کویی؟! 

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...

مریوان چاوکم

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2728

خویشکه گیان بوخشه شه و حالم خاص نبو خاص جواوتم نداو

خویشکه گیان بوخشه شه و حالم خاص نبو خاص جواوتم نداو

خوشحالم به ئاشانییت، کچی قه ی چی ئه کا، ئه زانم حالت باش نه بوو

خوشحالم به ئاشانییت، کچی قه ی چی ئه کا، ئه زانم حالت باش نه بوو

قزاو له گیانم منیش خوشحالم دوسته وک تو م پیا کرد 

توخوا پیاو ارزشی ئه وه ی هه یه تو ئاوا له خوت بکه ی، کوره دوور له رووی تو گوو به گوری چاک و خراپیان، من جومعه چووم لیباسم شورد، کوره که م توزی بهانه ی گرتبوو، هاتمه ده ری مبرده که م بریک قسه ی پی وتم، منیش وتم زهرمار تویش، چی ئه لیی، ئه ونه ی لیدام بی عورزه، الانیش له جومعه وه قسه م له گه ل ناکا، ئه و لییداوم انتظاریشی هه یه من بچم بو منت کشی، کوره خوت ناراحت مه که بو ئه وانه، چ بگا به وه ی خوت بکوژی

2738
توخوا پیاو ارزشی ئه وه ی هه یه تو ئاوا له خوت بکه ی، کوره دوور له رووی تو گوو به گوری چاک و خراپیان، ...

یاخوا دسی بشکت 

یاخوا دسی بشکت 

ههههه چاوی ده ری، تویش خوت ناراحت مه که، وتم له به ر ئه وه ی بزانی هه موو که سی ده ردی هه یه، هه ر تو نیت، ئه ونه ضعیف مه به

ههههه چاوی ده ری، تویش خوت ناراحت مه که، وتم له به ر ئه وه ی بزانی هه موو که سی ده ردی هه یه، هه ر ت ...

من هزار دردم هیه  بخوا  باشه گوله کم به گوت اکه م 

خودم تنهام

خونه ی جفتی چ گناهی کرده بمیره؟؟

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

سلام دوستای مهربون که همیشه دعاهاتون تسکین قلبم بوده

تو این لحظه شدیدا نباز به دعاتون دارم دعا کنین طلبکارمون باهامون راه بیاد بتونم وامم رو بگیرم خواهش میکنم هرکی این پیام رو میخونه دعا کنه انشالله نتیجه دعا درحق دیگران رو تو زندگیتون ببینین

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
خونه ی جفتی چ گناهی کرده بمیره؟؟

تو فکر خونه ای الان😆😆

2706