2737
2739
عنوان

بخدا دیگه بریدم میخوام امشب تمام لوله های گازو باز بزارم تا بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 84 پست
کسی که میخواد خودشو بکشه میکشه  دیگه جار نمیزنه  وقتی میای مینویسی میخوای یک چیزی بگی ارو ...

یکی از همسایه هامون همش میگفت یه روز خودم رو میکشم همه حرف شما رو میزدن پشت سرش آخرش یه شب کار خودش رو کرد 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از همسایه هامون همش میگفت یه روز خودم رو میکشم همه حرف شما رو میزدن پشت سرش آخرش یه شب کار خودش ...

کسی که این حرفو میزنه دنبال راهی جز غیر خودکشیه ،دنبال نجات پیدا کردن از اون بدبختیه ،دنبال درد دله

شاید یکی باید حرفهای همسایتون میشنید شاید هیچکس نتونست کمکش کنه اونم راه اخرو انتخاب کرد 

بیچاره:(((

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
توروخدا انقد ب تایپکای خودکشی پرو بال ندید کسی ک میخواد خودکشی کنه یکاری میکنه هیچکس نفهمه و خودش ب ...

عزیزم ما همه گاهی اینقدر لبریزیم که نیاز داریم یکی باهامون صحبت کنه اروممون کنه.برا منم پیش اومده این حالت که میخواستم خودمو بکشم ولی زنگ زدم به مادرم اروم شدم منصرف شدم

شاید تنهاست و نیاز به یه گوش شنوا داشته باشه💐امیدوارم همیشه شاد باشی گلم

2731

کوردی؟! اگر کوردی با خوشکی خوت توزی نصحتت بکات، هه ر موشکلیکت هه یه بیسپیره خوا، بلی اگر به صلاحمه بوم جی به جی بکه اگریش نه ریگاییکی ترم پی نیشان بده، الان که تو به هیوای خودکشی بکه ی مطمئن به ده ور و به رت پره له شیطان و هه ر تیژه تیژه ئه ده ن که خوت بکوژی، ئه ونه پف له ئاگر مه که بو خوت، شتیکی تریش که زور نتیجه ئه دات استفاده له ای اف تی بکه، له اینترنت سرچ بکه با ئه و انرژیه منفیانه ت خنثی بن، اگر الان ئاوا بمری مطمئن به زندگیه که ت هزاران برابر ناخوشتر ئه بی له و دونیا و هه موو لحظه ییکت پره له عذابی خوا، به عومری خوت و به هه موو که م و کورتیه کانی راضی، هه سته ده ستنویژ بگره و دوو رکعت نویژ بکه با دلت ئارام بیته و، بگری با تخلیه بی، ولی فکر له خودکشی مه که وه

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
ما همه به خاطرت اومدیم توی تاپیکت اگر دوست داشتی صحبت کنی اروم بشی اینجاییم ما همه عضو خانواده ی نی ...

بخدا داغونم

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
کوردی؟! اگر کوردی با خوشکی خوت توزی نصحتت بکات، هه ر موشکلیکت هه یه بیسپیره خوا، بلی اگر به صلاحمه ب ...

ممنون خویشکه گیان

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2738
ممنون خویشکه گیان

خواهیش ئه که م به قوربان ولی خوت گه وج نه که ی کار بده یته ده س خوت ئامممااان، خودکشی کردن به ده م ئاسانه ولی له اصلا گه وره ترین گوناح و بیکاره ترین ریگایه بو خلاص بوون له موشکله کانت، ته نیا خوت ئه توانی کاریک بو خوت بکه ی، دلت بسپیره به خوا، پشیمانت ناکاته و، شاید زمانبر بی و قطعیه

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
بخدا داغونم

میدونم عزیزم همه ما این روزای داغون رو داشتیم

ولی باید تحمل کنی .بعد چشمتو باز میکنی میبینی گذشت و به خودت افتخار میکنی

ولی اینو از من خواهرت بشنو سعی کن قوی کنی خودتو و بری مشاوره

من میخوام برم 

خواهیش ئه که م به قوربان ولی خوت گه وج نه که ی کار بده یته ده س خوت ئامممااان، خودکشی کردن به ده م ئ ...

دعام بو بکه

میدونم عزیزم همه ما این روزای داغون رو داشتیم ولی باید تحمل کنی .بعد چشمتو باز میکنی میبینی گذشت و ...

تو هم سعیت رو بکن .هیچ طلائی و چیزی ارزشش بیشتر از سلامتیت و و جودت نیست .خودت از همه چیز ارزشمند تری پس به خاطر چیزی که با گذشت زمان حل میشه به خودکشی فکر نکن

خیلی ها الان تو بیمارستانن دوست دارن مشکلات منو و شما رو داشته باشن ولی یکسال بیشتر زنده بمونن

قدر خودتو و سلامتیتو بدون خواهر💐❤

دعام بو بکه

به سه ر چاو، خوای گه روه رحمت لی بکات، دلت ئارام بگری، عقلت سلیم بکات، ئامین

گلاره گیان ماوی؟! 

اره بدبختانه

2706