2733
2734
عنوان

بخدا دیگه بریدم میخوام امشب تمام لوله های گازو باز بزارم تا بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه حرفیه اون خدایی که درد رو میده درمونشم میده.فکر کردی فقط خودت درد داری ؟؟انقد صعیفی اگه اونقد ضعیفی خودتو بکش .بخودت بیاا منم دلم پردرده ولی خوشیامم هست ...مگه خدا نیست که اینقدر ناشکری میکنی

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2731
جرئت حقیقته؟

چی

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
خودم تنهام

ساختمونایه بقلو میگم 😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

توروخدا انقد ب تایپکای خودکشی پرو بال ندید

کسی ک میخواد خودکشی کنه یکاری میکنه هیچکس نفهمه و خودش باشه و خودش

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
ساختمونایه بقلو میگم 😐

ن بابا اینطور نیست

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   

کسی که میخواد خودشو بکشه میکشه  دیگه جار نمیزنه 

وقتی میای مینویسی میخوای یک چیزی بگی ارومت کنیم 

بگو عزیزم 

میشنویم 

با مرگت تازه بدبختیات شروع میشه

چون معاملات دنیا رو بهم میریزی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

منم یه بار گذاشتم بعد بابا مامانمم نبودن میخواستم تا نیستن خودمو بکشم عموم اومد دید بو گاز میاد فک کردم پام خورده سیر گاز بخاری واشده منم گفتم میخواستم خودمو بکشم زد تو دهنم اگه لامپ اتصالی داشت جرقه میزد خونه میرفت رو هوا تو این گرونی برادر من بره پول بنا بده :////

البته از حرصش گفت باهم صمیمی ایم

2706