2733
2734
عنوان

کمک کردن تو مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 39 پست

اصلاااا نشور دیگه به هیچ وجه و رفت و امدت رو محدود کن خصوصا برای شام و ناهار

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اعتقاد دارم چه خانواده ادم چه خانواده شوهر فرقی نمیکنه به هرکی رو بدی سوارت میشن من دوتا بچه کوچیک دارم شاغلم هستم هر بار خونه مادرم جمع میشیم من غذا میپزم میشورم میسابم هرباررر نه مامانم ن خواهرا هیچ کدوم نمیگن تو بیا بشین حالا اون وسطم بچه هام گریه کنن هیچ کس بچه هامو اروم نمیکرد ک هیچ سرش دادم میزدن جوری شده بود خاهرم میومد مینشست میگفت غذا اماده نیست بیاری انگار اومده بودن خونه من منم میگفتم اشکال نداره مادرم پیره ولی دیگه گوهشو دراوردن منم دیگه نرفتم خونه مادرم و خاهرام اونا بخان میان ولی من به هیچ عنوان نمیرم ک حمالی کنم 

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
ما اتفاقا چون عروسمون بچه کوچیک داره بهش میگیم تو بچه رو نگه دار نمی‌خواد کاری انجام بدی ⁦❤️⁩⁦❤️⁩ولی ...

منم کل بارداری مادر شوهرم نذاشت بلند شم کمک کنم...حتی ی لیوان نذاشتی بردارم....بچمم به دنیا اومد میگفت برو بچه وو بگیر....الانم بعد ۷ سال از ازدواجم میگذره ی لیوانم بشورم تشکر میکنه هم مادر شوهرم هم خواهر شوهرم

به نظرم اسی تقصیر خودشم هست....اون موقع که خواهرشوهرش گفته از زیرش در رفتی باید میگفت من اصن غذا خوردم که بخوام از زیر ظرف در برم؟؟؟ید اینکه شوهر و مادرشوهرشم خیلی بیشعورا که واسش غذا نیاوردن تو اتاق

من اوایل انقد خودمو میکشت همه کاراو میکردم بعدش دیدم نه بابا دارم اشتباه میکنم الان یه کاری رو انجام بدم دیگه دست نمیزنم میگم بذار اونام پاشن ! ما 5 تا جاری هستیم دو تا خواهرشوهر داریم یبار من با جاریم یه سری از ظرفا رو شستیم که البته شامل تعداد زیادی میشد بعدش یه سریشون مونده بود شوهرم صدام کرد که زودتر بریم خسته ام  خواهرشوهرم برگشت گفت کجا میبریش بذار ضرفا رو بشوره حالا میرین دیگه ! منم بهم برخورد عصبی شدم برکشتم گفتم وا من مگه ظرفشورم اینجا؟ فقط منم؟ برو به اونایی که از صبح نشستن بگو پاشن اینارم اونا بشورن دیگه واینستادم چیزی بگه رفتم بیرون ! بعدش رفته بود کلی پشت سرم حرف زده بود ! البته از اون روز شوهرم ببینه یه کاری رو من کردم اونا پانمیشن خودش میگه مثلا بذار بیام کمکت یا تو بشین من برمیدارم یا یواشکی نمیذاره ازجام پاشم میگه بذار اونا پاشن البته یه چندباری که با تندی جواب خواهرشوهرمو دادم اونم الان جرات نمیکنه چیزی بگه بهم اگرم بخواذ بگه هزار بار میگه بلخش تو رو خدا اگه میشه فلان کارو بکن ببخشیا نمیخوام اذیت شی اگه ممکنه 

2740
تقصیر خودته  من تو هیچ مهمونی اصلا کار نمیکنم  خیلیم ارزشم بالاست و همه بهم احترام میذار ...

من از محبت کمک کردم .من میتونم بشینم پا رو پا بزارم ولی میگفتم پیرزنه کمک کنم.

والا تو چه صبری داری  همین که داشتم می خوندم دو سه بار پاشدم با دمپایی بزنم خواهرشوهرت  و ...

ما تو مهمونی های خانواده پدریم همه کمک میکنن .عمه هام خیلی کمک حال مادرم هستن خوشون بیچاره ها میشورن جم میکنن.منم همیشه تو مهمونی های خانواده شوهرم کمک کردن دیدم اینا لیاقت ندارن

منم کل بارداری مادر شوهرم نذاشت بلند شم کمک کنم...حتی ی لیوان نذاشتی بردارم....بچمم به دنیا اومد میگ ...

اون شب ک برگشت بهم گفت از زیرش در میری بعد اینکه مهمونا رفتن ب مادرشوهر و شوهرمم گفتم که چرا احترام حالیش نیست،یه ظرف شستن چیه ک من بخوام از زیرش در برم؟؟؟شوهرم همینجور وا موند ولی مادرشوهرم همش طرف دخترشو گرفت و گله های کجا رو ک نکشید وسط خوب دستش رو شد برام .انقدر عوضی هستن ک نگو.منم دیگه الان خیلی دیر ب دیر میرم خونشون اونام اصلا نمیان

اون شب ک برگشت بهم گفت از زیرش در میری بعد اینکه مهمونا رفتن ب مادرشوهر و شوهرمم گفتم که چرا احترام ...

به درک که نمیان....آدم باید یکم عقل و شعور داشته باشه....بجای اینکه بگن داره شیر میده شاید گرسنشه....ما مثل گاو نشستیم داریم میخوریم اونم گرسنشه....واست بکشن تو سینی بیارن اتاق اونوقت زر مفتم میزنن

نه دیگه اون طوری خوب نیست آدم دست ب چیزی نزنه نه هم مثل اسی ک هر کاری می‌کنه وظیفش شده

من دست نمیزنم تا الانم مشکلی نداشتم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈