2733
2739
عنوان

کمک کردن تو مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 39 پست

چقدر بیشعور!والا من که خواهر شوهرم همیشه پایه ثابت ظرف ها هستم عروسا هر کدوم لطف کنه میاد ده بارم تشکر میکنیم حالا بچه کوچیک ک ندارن داشته باشن اصلا نمیان خودمونم میگیم بشین به بچه ات شیر بده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم تو داری هستی فک کنم؟

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

منم مادر شوهرم همیشه خونم مث مهمون بود حتی وقتی باردار بودم توقع داشت جلوش دولا راست بشم درصورتی ک همیشه ظرفاشو میشستم بلا استثنا

منم بعد ازون دیگه دست ب چیزی نمی زنم خونشون ک میرم هر موقع دلم خواست دو تا ظرف اینور اونور میکنم

کور خود،بینای مردم  
2731
والا تو چه صبری داری  همین که داشتم می خوندم دو سه بار پاشدم با دمپایی بزنم خواهرشوهرت  و ...

خواهر دمپایی دسته دو سه تا هم از طرف من بزن یکی هم بزن پشت اسی فقط محکم بزن یادش بمونه دیگه از جاش بلند نشه تو مهمونی

تورو خدا اگ عروس داریدفکر نکنین کلفتتونه انقدر خودتونو نگیرید

محبت عروسو پای وظیفه نزارید خودتونو از چشم نندازین عروسا درک و شعور دارن میفهمن و بموقع تلافی میکنن (حتی ساده ترین عروس)

کور خود،بینای مردم  
من اوایل انقد خودمو میکشت همه کاراو میکردم بعدش دیدم نه بابا دارم اشتباه میکنم الان یه کاری رو انجام ...

منم اوایل نامزد کرده بودم قرار شد ظرفارو منو جاریم بشوریم بقیه رفتن جاریمم نگو دنبال بهانس ک بره ک همون لحظه شوهرش صدا میزنه اینم ن خدافظ ن چیزی بدوبدو میره خواهر شوهرامم میخندیدن منم با کلی فحش ظرفارو شستم 😒😒😒اصن دیگ ب روشون نمیخندم چون ادم تو داریم زیاد بحث نمیکنم فک میکنن حالیم نیس ازون موقع ن تو روشون میخندم ن چیزی انگار ک همشایه یا یه اشنای دور باشن اونجوری رفتار میکنم

یبارم خواهر شوهرم اومد گف این چ طرز خونه نگه داشتنه (منو نامزدم خونه نادرشوهرم بودیم اونا مسافرت بودن)خواهرشوهرم اومد هرچی از دهنش در میومد گف ب شوهرم گفتم منو ببر خونمون ابجیت رف باز میام 😏😏😏😏منو برد گذاشت جلو در گف برو دیگ نیا😔😔😔😔دلم شکست الا همیشه سر این موضو دعوا داریم دوساله عقدیم 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2740
تورو خدا اگ عروس داریدفکر نکنین کلفتتونه انقدر خودتونو نگیرید محبت عروسو پای وظیفه نزارید خودتونو ا ...

وضع ما برعکسه عروس میاد میشینه ماباید جلوش دولا راست شیم همیشه مثل عریبه میشینه خونم و مثل غریبه بلند میشه  میری خونشم باز همینه بلند نمیشه کاری کنه ما هرچی شوهرش بگه بیا این کارو کن اون کارو کن از جاش بلند نمیشه ما باید تو خونش کمکش کنیم به ما میگه چای درست کن  طرفارو به شور به زنش کاری نداره عروساهم اگه رو بدی بهشون خیلی باید بهشون سواری بدی مثلا هم فامیله خدا نعلت کنه کسی رو که گفته دختر فامیل بگیر دلسوزن خونوادشم هیچی بهش نمیگه اما تو کوچک ترین و خصوصی ترین کارای ما دخالت می کنن

تورو خدا اگ عروس داریدفکر نکنین کلفتتونه انقدر خودتونو نگیرید محبت عروسو پای وظیفه نزارید خودتونو ا ...

شانس ما که ما کلفتیم حتما الان خدارو خیلی خوش میاد کلفت عروسیم چی میشه مگه