2733
2734
عنوان

تروخداااااا بیاین😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 73 پست
من فقططط از صب سرفه خشک دارم خلط ملط ندارم شاید اولشع تا سرشب که سرم سنگین شد اللنم بالرز و تهوع بی ...

اولین نشانه ی کرونا تب و لرز یا سردرد 

گرفتی دیگه فقط خوووب استراحت کن

خدایا شکرت 
😢😢😢😢😢😢بخدا من چن هفته پیش خواب دیدم گه مادربزرگم که سالهاس فوت شدع توی خواب اومدع یه خبر بدی ر ...

نه بخاطر یک خواب خودتو نابود نکن استرس کرونا بدتر از خودشه توکل کن بخدا و فکر بچه کوچیکت باش صدقه هم بزار کنار مطمئن باش هیچیت نیست بعد خودت به این همه استرس و ناراحتیت میخندی یکم دلدار باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین نشانه ی کرونا تب و لرز یا سردرد  گرفتی دیگه فقط خوووب استراحت کن

خدا بقیه رو چیکار کنم پدرشوهرم دیابت و بیماری قلبی عمم ۴۰درصد ریه ش کار میکگا

اره بخور ضرر نداره ولی گرمی نخور خیلی بدتر میشی 

سردی نباید بخوره عزیزم

بخور جوش شیرین،آب سیب،آب هویج،لیموشیرین،قرص جوشان سی،ویتامین دی،آبجوش لیمو و عسل،دمنوش آویشن،پونه،گل ختمی و زنجبیل،دارچین 

آبجوش و کلا مایعات سوپ و آش

سیر و پیاز هم زیاد بخورید

2742
بچه ات چندوقتشه؟؟؟ من خودم و بچه هام سالمیم شوهرم همین علائموداشت رفت تست دادمثبت شد قرنطینه شد ...

۳سال شوهرمم مریضه دوروزع من نمیدونستم قبلش با لیوانش آب خوردم

من فقططط از صب سرفه خشک دارم خلط ملط ندارم شاید اولشع تا سرشب که سرم سنگین شد اللنم بالرز و تهوع بی ...

مواظب باش تو خونه ماسک بزنید،شوهرم هم با لرز شرو کرد تست داد کرونا بود،هیچ علائم دیگه نداشت

علایمت چی بود چ داروهایی خوردی هزینه تستش چقده

تست که ندادم شوهرم داد اون مثبت بود تست رایگان بود مرکز تست کرونا دادیم 

خودم سردرد وحشتناک گیجی خواب آلودگی از دست دادن حس بویایی و چشایی 

اون سرفه داشت درگیری ریه هاش بود تب و لرز 

برادر شوهرم تب و لرز تهوع در گیری ریه ها بدون سرفه 

بقیه افراد هم سردرد  یا تب و لرز مثل بابام یا برادرم داشتن سایر اعضا فقط و حس بویایی و چشایی نداشتن 

خدایا شکرت 
2740
بچه ات چندوقتشه؟؟؟ من خودم و بچه هام سالمیم شوهرم همین علائموداشت رفت تست دادمثبت شد قرنطینه شد ...

وای چطوری میتونین این همه مدت از شوهرتون دور باشین اونم که با وجود کرونا😖😖😟😟😰😰😰😣😮😮😦😦😧😧😧 من که اول خودم سکته میکنم میمیرم یا دق میکنم کم کم

واییییی خدا نیاره واسه کسییی

۳سال شوهرمم مریضه دوروزع من نمیدونستم قبلش با لیوانش آب خوردم

شوهرمن همین که علائم سردردودل پیچه گرفت من سریع رفتم خونه پدرم دوتا بچه دارم ترسیدم بگیرن 

اگه نفستون به هم نخورده باشه مبتلانمیشی

چون ما باهم زندگی کردیم ۳روزایناهمش هم خونه بود ولی علائمش بیشترشدمن زودرفتم 

هنوزم خوب نشده منم نرفتم خونمون 😏😏😏

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706