2733
2734
عنوان

تروخداااااا بیاین😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش تموم شه این کرونای لعنتی😪

😢😢😢😢😢😢بخدا من چن هفته پیش خواب دیدم گه مادربزرگم که سالهاس فوت شدع توی خواب اومدع یه خبر بدی راجب من بخاهرم داد

بعدش هرچی خاهرم واسم تعریف میکرد گوشام کم میشدع نمیشنیدم

بعد خودمو روی تخت بیمارستان دیدم که کلی دستگا بهم وصل بود

یهو همه دکتر پرستارا ریختن روسرم و شوک دادن و اینا داشتم میمردم گفتن از کروناس

الان میترسم نککنع خوابم تعبیر شه😢😢😢

2731
😢😢😢😢😢😢بخدا من چن هفته پیش خواب دیدم گه مادربزرگم که سالهاس فوت شدع توی خواب اومدع یه خبر بدی ر ...

نه عامو

خیالت راحت زود زود خوب میشی بهت قول میدم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
کرونا بچتوبده مادرت نگه داره  قرنطینه شین  فردابرین تست شوهرم همین علائموداشت کرونابود

مادرشوهرم و پدرشوهزم با ما زندگی میکنن هرچقد گفتم برین خونه دتترت تروخدا بچمم ببر نرفت

2738

من خودم کرونا گرفتم...وقتی فهمیدم کرونا دارم وسط یه مهمونی خونوادگی بودم...فقطم من گرفتم

همسرو بچه مم نگرفتن

جالبه که خودمم تو خونه خودمو درمان کردم...بعد از یه چهار روز با اصرار شوهرم رفتم دکتر که گفت کرونا داری ولی وارد ریه نشده...بیخودی استرس به خودت وارد نکن...

مادرشوهرم و پدرشوهزم با ما زندگی میکنن هرچقد گفتم برین خونه دتترت تروخدا بچمم ببر نرفت

بچتو دیگه کسی قبول نمیکنه شاید ناقل باشه نترس 

برادر من مریضه ولی کرونا گرفت هیج علائمی نداشت 

خدایا شکرت 
والا من سرفه هام خلطی بود و آبریزش بینی داشتم کرونا بود

من فقططط از صب سرفه خشک دارم خلط ملط ندارم شاید اولشع

تا سرشب که سرم سنگین شد اللنم بالرز و تهوع بیدار شدم

پالتو و پتو و جوراب پوشیدم تب سنج ندارم ولی😣

بچه ات چندوقتشه؟؟؟

من خودم و بچه هام سالمیم

شوهرم همین علائموداشت رفت تست دادمثبت شد

قرنطینه شد

ماهم اومدیم خونه پدرم یه ماهه

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
😢😢😢😢😢😢بخدا من چن هفته پیش خواب دیدم گه مادربزرگم که سالهاس فوت شدع توی خواب اومدع یه خبر بدی ر ...

بد به دلت راه نده بابت خوابت عزیزم همیشه بعد این مدل خوابا صدقه بده و بگو خیره برای کسی هم تعریف نکن 

نگران نباش بچتو بده بکی نگه داره برو تست بده

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2706