2733
2739
عنوان

تروخداااااا بیاین😢😢😢

470 بازدید | 73 پست

بچه ها لرز کردم با حالت تهوع

از صب سرفه خشک واشتم 

علایم کروناس؟؟

شوهرمم مریضه خکدشو قرنطینه کرده

دگتر نمیرع ببینه کروناس یا نه

یچمم کوچولوئه خدایا😢😢😢😢😢😢😢

براتون سوره ی قدر خوندم عزیز دلم 

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم😔❤

♥️♥️♥️♥️♥️

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
2738

بچه های ما هر کدوم گرفتن فقط یک روز تب بود هیچیشون نشد فقط پسر من حس بویایی و چشایی از دست داد

فقط از الان بهش بده بخوره چون اگر خدا نکرده کرونا باشه کم اشتها میشه

خدایا شکرت 

بچه رو بسپرین دست ی آدم مطمئن و ی مدتی از هم دور باشین تا ببینین چی میشه

حتما برین دکتر تا اگه خدایی نکرده کروناست دارو بده و ریه هاتون درگیر نشه که خیلی بده

حتمااااا برین دکتر 

آب نمک غرغر کن.... دستاتد مدام بشور

چیزای سرد و فست فود و گازدار و این چیزا اصلا نخور فقط مایعات گرم

ایشالا کرونا نیست و زود خوب میشین اما حتما با رعایت بهداشت برین و تست کرونا بدین

2706