2733
2734
عنوان

امروز نامزد سابقم تصادف کرده دارم از خوشحالی می میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2718 بازدید | 81 پست
درکت میکنم من این حسو نسبت ب داداش بزرگم دارم بچه ها کسی اگ میگرن داره بگه سوال دارم سرم همش دردمیکن ...

بگو عزیزم 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

من الان دارم به این فکر می کنم که حتما هستن کسای که مامانم سرطان گرفته بندری برقصن 

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان دارم به این فکر می کنم که حتما هستن کسای که مامانم سرطان گرفته بندری برقصن 

چی متوجه نشدم 🤔

ما هرچی ضربه خوردیم از دوستای حسودمون بود ! وگرنه دشمن باشرف تر از این حرفا بود👌
2742
بگو گلم

فدات مرسی من حدود۳سال  سردرد دارم با تهوع و استفراغ دوستم میگرن داشت گفت بهم ک منم میگرن دارم رفتم پیش مغزواعصاب گفت میگرن داری دارو نوشت ولی نخوردم دوستم میگفت نخور چون اونم میگرن خفیف داشت بعد مسکن هارو مصرف کرد روز به روز بدتر شد و بدنش ب مسکن ها قبلی عادت کرد مسکن قوی تر واسش نوشتن حالا تو این ۳ سال من تنها مسکنی ک خوردم استامینوفن وتازگیا هر ده روز ناجور سردرد و استفراغ میشم عزیزم قبلاها هر چند ماه یه بار اینجوری میشدم بنظرتون داروهایی ک مغزواعصاب میگه رو بخورم یا همینجوری تحمل کنم دردش خیلی غیر قابل تحمل نیس ولی خب دردمیگیره بالامیارم هیچ کاری نمیتونم کنم عزیزم بایدبخوابم 

بگو عزیزم 

مرسی گلم من حدود۳سال  سردرد دارم با تهوع و استفراغ دوستم میگرن داشت گفت بهم ک منم میگرن دارم رفتم پیش مغزواعصاب گفت میگرن داری دارو نوشت ولی نخوردم دوستم میگفت نخور چون اونم میگرن خفیف داشت بعد مسکن هارو مصرف کرد روز به روز بدتر شد و بدنش ب مسکن ها قبلی عادت کرد مسکن قوی تر واسش نوشتن حالا تو این ۳ سال من تنها مسکنی ک خوردم استامینوفن وتازگیا هر ده روز ناجور سردرد و استفراغ میشم عزیزم قبلاها هر چند ماه یه بار اینجوری میشدم بنظرتون داروهایی ک مغزواعصاب میگه رو بخورم یا همینجوری تحمل کنم دردش خیلی غیر قابل تحمل نیس ولی خب دردمیگیره بالامیارم هیچ کاری نمیتونم کنم عزیزم بایدبخوابم 

2740
چی متوجه نشدم 🤔

هیچی می گم مامانم مریضه تو فامیل کسای هستن که خوشحال بشن بندری برقص ان

ولی این چیزا برا هر کسی احتمال داره اتفاق بیوفته

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
مرسی گلم من حدود۳سال  سردرد دارم با تهوع و استفراغ دوستم میگرن داشت گفت بهم ک منم میگرن د ...

اول اینکه میگرن داروی قطعی نداره ی چندتا مسکن هست مثل میگراکیم و میگرافار و از قبیل اینها که دردت رو آروم میکنن ولی شما ی سری مراعات غذایی باید داشته باشی و زمان هایی ک سردرد شروع میشه ببین چ علتی داشته و از داروها در اولین ساعات شروع درد استفاده کنین میگرن ی سردرد عصبیه که تا حدی قابل کنترله 

مصرف پنیر و کاکائو هم به حداقل برسونین 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
فدات مرسی من حدود۳سال  سردرد دارم با تهوع و استفراغ دوستم میگرن داشت گفت بهم ک منم میگرن دارم ر ...

من شوهرم میگرن داره اونم نوع شددددددددیددددد.مرد ب این بزرگی از شدت درد گریه میکرد سرشو میکوبید ب دیوار همه راهی هم رفتیم.زالو.حجامت.طب سنتی.سوزنی.داروگیاهی.تا بالاخره با ی دکتر ب اسم داود معظمی اشنا شد تهرانه.خدا عمررررش بذه ما ک ناامیدبودیم‌اما بعذ قرصهایی ک داد خیلیییییی بهترشذه.بایذ جلوی پیشرفت بیماری رو بگیری.چون سن جوانی اوجش هست.غذاهای تند .ترشی.فلفل.فست فودی .دوغ‌.نوشابع کلا کم کن مصرفشونو.نگاه کرذن ب گوشی و تی وی کم کن.موقع درد گلاب بو‌کن.یا عنبرنسا هم خوبه دود کنی‌جای تاریک باش و چشاتو ببند.انشالله خوب میشی.اما میگرن چند نوع داره‌برو دکتر‌وکنترلش کن‌میگرن درمانش دوسال طول مبکشه اگه موفق بشه.امیدوارم خوب بشی عزیزکم.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706