2752
2734
عنوان

امروز نامزد سابقم تصادف کرده دارم از خوشحالی می میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2718 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمینی دوسش داشتی یکی منو خیلی اذیت کرد از نامزد تو بیشتر ولی دل ندارم حتی اگر بگن دستش خراش افتاده فقط خوشبختیشو میخام و دوم اینک شرشم از زندگیم کم باشه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2731

@نیکی000     @نیکی000       این داستان کلید اسرار تگ شو لعنتی😢😢

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
😢 اینجوری نگو اینجوری نباش دلتو دریا کن 

بدونی چیا گذشت تو این سالا 

سه ماه نامزد عقدی شدم ب اجبار دیگه بد اون یه خاستگارم ندارم مهر طلاق رو شناسنامم خورده حیثیتمو برده نمیبخشمش نمیگذرم ازش 

درکت میکنم من این حسو نسبت ب داداش بزرگم دارم بچه ها کسی اگ میگرن داره بگه سوال دارم سرم همش دردمیکن ...

بگو گلم

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

هیچ وقت واسه هیچ کس دعای بدی نکن اول از هر کس انرزی منفیش ب خودت برمیگرده

ب خدا واگذار کن💗🌸

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

مگه اون چوب خدا نبود ک صدا نداشت؟ 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

اون چوب خداست که صدا نداره نه دست خدا😁😁

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر