2733
2739
عنوان

امروز نامزد سابقم تصادف کرده دارم از خوشحالی می میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2713 بازدید | 81 پست
مرسی گلم من حدود۳سال  سردرد دارم با تهوع و استفراغ دوستم میگرن داشت گفت بهم ک منم میگرن د ...

و نکته ی دیگه اینکه اکثر پزشکا تا ی مریض میره پیششون و میگه سردرد دارم سریع میگن میگرن داری ولی 100 نوع سردرد داریم ک میگرن فقط یکیشه 

از کم شدن آب بدن بگیر تا ترش معده

باید به طور قطع تشخیص داده بشه 

چون اگر مشکل از معدتون باشه قرص میگرن هیچ تاثیری نداره 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
اول اینکه میگرن داروی قطعی نداره ی چندتا مسکن هست مثل میگراکیم و میگرافار و از قبیل اینها که دردت رو ...

اره عزیزم پنیر و گوجه خیلی وقته نخوردم تو نت سرچ ککرده بودم اینارو نمیخورم آب لیمو و زنجبیل و گردو نوشته بود خوبه همش میخورم اره درمانم نداره ولی اون مسکن هارو نمیدونم بخورم یا نخورم میترسم مث اون دوستم شم بدنم بهشون عادت کنه بعد اون مسکن ها بهم نسازه و مسکن قوی تر باید مصرف کنم از طرفیم دردش دیگ رو مخم همش تحمل میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و نکته ی دیگه اینکه اکثر پزشکا تا ی مریض میره پیششون و میگه سردرد دارم سریع میگن میگرن داری ولی 100 ...

اره دقیقا ولی خب چندتادکتر گفتن میگرن دوستم میگفت بخاطر اینک دکتر هرماه بکشونتت و پول بگیره کلی مسکن مینویسن بهمم میگفتن هرماه بیا مطب 

من شوهرم میگرن داره اونم نوع شددددددددیددددد.مرد ب این بزرگی از شدت درد گریه میکرد سرشو میکوبید ب دی ...

مرسی گلم اره تغذیه هم خیلی تاثیر داره واسه من خداروشکر خیلی شدید نیس ولی تحمل درد خفیفم ندارم ممنون اسم دکتر دادی انشاالله اونم میرم فدات تو  شوهرتم سلامت بباشین❤

2728
اره عزیزم پنیر و گوجه خیلی وقته نخوردم تو نت سرچ ککرده بودم اینارو نمیخورم آب لیمو و زنجبیل و گردو ن ...

گفتم ک باید علت سردرد به طور قطع مشخص بشه 

من بیشتر عمرم سردرد بودم (اینارو نمیگم ک بترسی میگم که با دقت بیشتر دکتر انتخاب کنی و دارو بخوری) توی شهرمون هرچی دکتر مغز و اعصاب و جراح مغز بود رفتم یکی گفت از معدته یکی گفت میگیرن خلاصه هرکی ی چیز میگفت و فقط ی عالمه دارو میدادن تا بلاخره فهمیدم تومور دارم به چه بزرگی تا اینکه چندماه پیش عمل کردم خلااااصه انشاالله ک برای شما حتی میگرن هم نباشه ولی پیش ی دکتر خوب برین اگر امکانش بود سی تی اسکن انجام بدین و بعد با اطمینان خاطر داروی مخصوص همون درد رو بخورین انشاالله بهتر بشین 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
گفتم ک باید علت سردرد به طور قطع مشخص بشه  من بیشتر عمرم سردرد بودم (اینارو نمیگم ک بترسی میگم ...

وای عزیزم مرسی من فقط نوار مغز گرفتن گفتن میگرن داری تاحالا سی تی اسکن ازم نگرفتن ممنونم باش انجام میدم انشاالله تو هم سلامت باشی همیشه 😚