2737
2739
عنوان

بیاییدبه من بگیدچجوری غذابخورم که چاق نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 49 پست
سودا اش رو بیشتر می کنه .سالا سرده . باید سعی کنه گرمیجات رو بیشتر تو رژیم اش بیاره مثل دمنوش زنجبی ...

وایی چندروزه دارم زنجبیل ودارچین میخورم بامغزیجات ولی خب اینجوری اگه سوداازبین بره دوباره چاق میشم بهترنیست بزام بمونه که چاق نشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالت تمام ملت گیر دادن به چرا لاغری چرا چاق نمیشی چی شده تورو چی رو پنهون میکنی غصه میخوری نفله ...

هه منم رڗیم گرفتم الان همه میگن زشت شدی ولش کن امانمیتونم دلم چیزای خوشمزه میخادخودمامحروم کردم ازهمه چی ینی هیچ ورزشی نیس که بخوریوانجامش بدی وهمیشه خوشگل باشی

2728
وایی چندروزه دارم زنجبیل ودارچین میخورم بامغزیجات ولی خب اینجوری اگه سوداازبین بره دوباره چاق میشم ب ...

عزیزم سودا و بلغم هم به اندازه چاقی ضرر داره .

شما به اندازه گرمیجات بخور و سودا ات رو متعادل ون اینجوری نه چاق میشی نه بیماری های ناشی از سودا میاد سراغت

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
والا من ۵۵شدم دوس نداشتم ۳روزه زیره سیاه پودر کردم میریزم رو همه وعده غذاهام شیرینی و همه چیم میخورم ...

اقعاجدی میگی همه چی میخوری؟کالری که نمیشماری؟من۷۰بودمشدم۴۰کیلوکلی مرض گرفتم خانوادم دیگه نمیذارن رژیم بگیرم براهمین دوباره اشتهام زیادشده 

2740
اقعاجدی میگی همه چی میخوری؟کالری که نمیشماری؟من۷۰بودمشدم۴۰کیلوکلی مرض گرفتم خانوادم دیگه نمیذارن رژی ...

ن هیچی نمیشمارم فقط وزنمو دارم تازه من ۳کیلو هم کم دارم ولی شکم آوردم مجبورم زیره بریزم ک چاق نشم برگزردم رو ۵۲عالیه

آره منم خیلی دعوام‌میکنن میگن ۵۴خوبه ولی خب میترسم چاقتر شم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
خب منم صفراویم پس چراقبلاچاق شدم توچقدرمیخوری که چاق نمیشی؟

زیاد اشتهامم زیاده مثلا ماکارونی باورت میشه ی دیسم بخورم هیچی ب هیچی همش غذاهای سرخ کردنی و فست فود میخورم بازم ی کیلو هم بخدا چاق نمیشم

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍
کم بخور اکثرا رعایت میکنن اوناام که هر چقدمیخان میخورن چاقن

نه دخترعمم یکلحظه نیس که نخوره هیچوقتم چاق نمیشه طبعمونم یکیه یعنی نمیشه مثلاگرمیجات زیادبخورم وچاق نشم باورکن خسته شدم

عزیزم سودا و بلغم هم به اندازه چاقی ضرر داره . شما به اندازه گرمیجات بخور و سودا ات رو متعادل ون ای ...

یعنی تاوقتی سوداتوبدنمه چاق نمیشم؟اگه اره گرمی نخورم اخه دلم میخاغذاخورم حالاهرچی میخادبشه من ورزشم میکنم

نه دخترعمم یکلحظه نیس که نخوره هیچوقتم چاق نمیشه طبعمونم یکیه یعنی نمیشه مثلاگرمیجات زیادبخورم وچاق ...

دختر عمت میخوره چاق نمیشه ولی ممکنه قند وچربیش بالا بره در اثر زیاده روی بعدم آدمای مثل دختر عمت کمن

خدایا خیلی شکرت   
2706