2737
2734
عنوان

بیاییدبه من بگیدچجوری غذابخورم که چاق نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 49 پست
یعنی تاوقتی سوداتوبدنمه چاق نمیشم؟اگه اره گرمی نخورم اخه دلم میخاغذاخورم حالاهرچی میخادبشه من ورزشم ...

نه ربطی نداره .من خودمم غلبه سودا دارم ولی اضافه وزن دارم .

باید مزاج متعادل شه .هر کدومش بهت غلبه کنه مضره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نان وبرنج چقدرمیخوری هله هوله چی؟

شام اگه برنج نخورم میمیرم عادت دارم نهارم بیشتر اوقات برنجه نباشه غذا نونی صبحانمم شیر و کیکه همیشه چیز دیگه عادت ندارم عصرونه هم مثلا میوه یا کیک یا باز شیر کاکائو این چیزا میخورم بسکویت و چای 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
دختر عمت میخوره چاق نمیشه ولی ممکنه قند وچربیش بالا بره در اثر زیاده روی بعدم آدمای مثل دختر عمت کمن

مهم اینه که راحت زندگی میکنه یعنی هیچ راهی وجودنداره طبع بدنمونامثل اوناکنیم

2728
2738
دکتر طب سنتی میتونه طبعتو عوض کنه

صلواتم فرستادم برات اماکاش یه راهی بوددارم افسرده میشم دلم لواشک وبستنی وماکارانی میخادکه بعدیکسال یه دل سیربخورم امابا۴۰یلووزن میترسم بخورم 

صلواتم فرستادم برات اماکاش یه راهی بوددارم افسرده میشم دلم لواشک وبستنی وماکارانی میخادکه بعدیکسال ی ...

مرسی عزیزم منم برا میفرستم .اگه طبعتون یکیه که دیگه لازم نیس طب سنتی بری .چقد اضافه وزن داری؟ چیزای که دوس داری رو بخور در کنارش چای سبز ودارچین بخور .ورزش کن پیاده روی خوبه .چای زنجبیل بخور .

خدایا خیلی شکرت   
مرسی عزیزم منم برا میفرستم .اگه طبعتون یکیه که دیگه لازم نیس طب سنتی بری .چقد اضافه وزن داری؟ چیزای ...

عزیزم میگم بارژیم الان۱۶۲قد۴۰وزنمه امامن اگه بخورم دوباره مثل قبل میشم اون نه خب چرااخه؟هاینایی راهم که میگی اگه خودماباهاش خفه هم بکنم بازنمیتونم کلی ماکارانی بخورم میخام ببینم هیچ کاری نیس که بشه انجامش دادتامنم مثل اون بشم ورزش یاتغیرمزاج یاهرچیزدیگه ای

مرسی عزیزم منم برا میفرستم .اگه طبعتون یکیه که دیگه لازم نیس طب سنتی بری .چقد اضافه وزن داری؟ چیزای ...

من پیلاتس میرم حلقه درازنشست هرروزمیزنم دارچین ۴قاشقی بنجبیل نصف قاشق چی هرروزلیموترش امادلم کرانچی وماکارانیولواشک وشیرینی میخادولی ازترس کربوهیدرات حتی میوه هم نمیخورم وروزبروزدارم زشت ترمیشم

من پیلاتس میرم حلقه درازنشست هرروزمیزنم دارچین ۴قاشقی بنجبیل نصف قاشق چی هرروزلیموترش امادلم کرانچی ...

الان که وزنت خیلی پایینه چرا انقد به خودت فشار میاری فک نکنم راهی وجودداشته باشه مثل اون بشی تو استعدادچاقی داری اون نداره فک کنم به ژن مربوطه چون طبعتون که یکیه حالا من 157 قدمه وزنم 57 راضیم تنقلات هرچی دوس دارم میخورم فقط تو غذاخوردن زیاده روی نیمکنم.

خدایا خیلی شکرت   
فک کنم توهم استعدادچاقی نداری خوشبحالت

ن بابا من مجردیم ۳۹بودم ۳ساله ازدواج کردم شدم ۵۵ 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706