2733
2734
عنوان

طول دهانه رحم کوتاه

2921 بازدید | 35 پست

من 19 هفته هستم توی سونوی آنومالی مشخص شد طول دهانه رحمم 26 هستش دکترم گفت از سرکلاژ گذشته و گفت حلقه پساری باید بزاری یا استراحت مطلق حتی دسشویی هم نریبهم آمپول هیدروکسی پرستروژن ۵٠٠ تجویز کرد هفته ای یبار و شیاف  الان درد دارم نگرانم نمیدونم دردم انقباضات رحمیه یا چیز دیگه. بنظرتون با استراحت مطلق مشکلی پیش نمیا.د کسی بوده مشکل منو داشته و بچش سالم دنیا آورده باشه لطف کمک کنید

کاش دکترت زود تر فهمیده بود سرکلاژ میکردی خیالت راحت بود.حالام استراحت کن بهت دارو و.امپول و شیاف میده نگران نباش

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

عزیزم منم پارسال دقیقا همین موقع مشکل شمارو داشتم تنها فرقش این بود من دوقلو داشتم طول سرویکسم۲۳ بود خییییلی کم بود ن میشد سرکلاژ کرد نه حلقه گذاشت..

فقط تا روز زایمان تا بهمن ماه استراحت مطلق بودم ینی همش دراز کشیده بودم فقط واسه دستشویی رفتن بلند میشدم اونم فقط توالت فرنگی هرهفته هم امپول پرولوتون میزدم خداروشگر تا۳۷ هفته رسوندم الانم دوقلوهام۹ماهشونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به اون آمپول میگن پرولوتون.هورمون پروژسترون هست

دراز بکش تا طول سرویکس زیاد بشه

زیر سرت بالشت نزار.زیر باسنت بالشت بزار و دراز بکش

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2742
کاش دکترت زود تر فهمیده بود سرکلاژ میکردی خیالت راحت بود.حالام استراحت کن بهت دارو و.امپول و شیاف می ...

قبلا ٢٩ بود گفت نمیخواد سرکلاژ با سونوی دومم به فاصله دو هفته شد ٢۶

2740
اره عزیزم اره والا تنهای تنهااا

عزیزم خدا کمکت میکنه الهی سالم بزرگ بشن🥰منم تازه فهمیدم باردارم به هر کی میگم چه جوری بودین اوایل یادشون نمیاد.مثلا دیشب انقباض رحمی داشتم نتونستم بخوابم البته چون زمانه موعدمه شاید....

خدایا شُکرت❤🧿
عزیزم خدا کمکت میکنه الهی سالم بزرگ بشن🥰منم تازه فهمیدم باردارم به هر کی میگم چه جوری بودین اوایل ی ...

ممنون عزیزم

خدا کوچولوی شمارو هم سالم بزاره بغلت

اگ نزدیک موعدته اشکال ندارهدفقط س ماه اول رو خیلی مواظب باش

ممنون عزیزم خدا کوچولوی شمارو هم سالم بزاره بغلت اگ نزدیک موعدته اشکال ندارهدفقط س ماه اول رو خیلی ...

مرسی مهربون🥰مواظبم فقط نمیدونم چی نباید بخورم

خدایا شُکرت❤🧿
2706