2733
2739
عنوان

ادم فضایی ها 👽👽

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 109 پست
اره دیگه اووووه دولت هاا اونقد مساعل مرموز دارن ک ماها نمیدونیم چیا هستن،یکیش همین جریان ایلومیناتی ...

وای ایلومیناتی چیه دیگه ؟😢توضیح میدی؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
اره دیگه اووووه دولت هاا اونقد مساعل مرموز دارن ک ماها نمیدونیم چیا هستن،یکیش همین جریان ایلومیناتی ...

من دوست دارم ببینمشون از طرفی میترسم بد باشن یهو منو بخورن😱

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😶

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
ووووووووی😨😨😨😨

اره تو نت بزنی همه چیش میاد خیلی از مردم عادی میرفتن اونجا روزو شبو میموندن با دوربین ک بخان چیزیو ثبت کنن و چیزایی هم دیدن،ولی خب دور تا دورش حصار هست و ب اسونی قابل دیدن نیست تازه تو امریکا بارهاااا خاستن از دولت مردا ک راجب این قضیه توضیح بدن و شفاف سازی کنن،اما کسی محل نمیزاره و سرکوب میکنن همچین خبرهایی رو

2731

ببینیشون بنظرم به خورده شدنت میارزه 

ببینیشون بنظرم به خورده شدنت میارزه 

نه یکی باشه عاشقم بشه منو از اینجا ببره😭😶

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
نه یکی باشه عاشقم بشه منو از اینجا ببره😭😶

😶تخیلت تو اپاندیسم🤐

2740
اره تو نت بزنی همه چیش میاد خیلی از مردم عادی میرفتن اونجا روزو شبو میموندن با دوربین ک بخان چیزیو ث ...

بشر خیلی بده بخدا...چی میشه باهاشون در ارتباط باشیم

وای ایلومیناتی چیه دیگه ؟😢توضیح میدی؟

ایلومینا هم ی گروه هست ک بسیار مرموزه و تمامه این خاننده های امریکا ک معروفن و یا ی شبه معروف شدن از جمله کیتی پری،بیانسه و...اینا عضور هستن عقاید خیلی عجیبو ترسناکی دارن وقتی وارد شدی حق خروج نداری،و حرفه و زندگیت کاملا تحت نظر اوناست،و اکثرا شیطان پرستی و عقایدی ک خودشون دوس دارنو رو تو اهنگا و موزیک ویدیو هاشون بصورت خیلی مرموز ب خورد مردم میدن،و خیلییی چیزای دیگه تو نت بزنی میاد برات

ایلومینا هم ی گروه هست ک بسیار مرموزه و تمامه این خاننده های امریکا ک معروفن و یا ی شبه معروف شدن از ...

اومم چ عقایدی مثلا🤐

بشر خیلی بده بخدا...چی میشه باهاشون در ارتباط باشیم

ماها نمیتونیم مثه این میمونه ک منو تو ک شهروند عادی هستیم ارتباط تلفنی و دوستانه با رییس جمهور یا رهبرمون داسته باشیم،میشه اصن شدنی یه!!!معلومه نه

اومم چ عقایدی مثلا🤐

مثلا اینکه خدایی نیست،انسان ها با همجنس خودشون رابطه برقرار کنن ازدواج کنن،تا بتونن جمعیت رو کنترل کنن،هرچی جمعیت کمتر باشه تسلط اونا و کنترل کرد راحت تره براشون،انسان رو از انسانیت دور کنن و ب حیوون تبدیل کنن

2706