2733
2734
عنوان

ادم فضایی ها 👽👽

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 109 پست
چجوری عضو گروه علمی تخیلی بشم؟؟

به معاون درخواست بده بهش بگو میخای عضو بشی 

تا عضوت کنه 

@_نیلا    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
امتهایی چی بید؟

یعنی گروه هایی مثل ما آدما دارای شعور

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندین نژاد دارن و اینکه یکی دو تا از نمونه هاشون خوبن با انسان ها،حتی الان توی امریکا و روسیه از هوششون و امکاناتی ک دارن برا سلاح های شیمیایی و غیره استفاده میکنن و ازشون کمک میگیرن،نمونه های دیگشم ک فقط بفکر نابودی انسان ها هستن و اینکه زمین رو پس بگیرن

چندین نژاد دارن و اینکه یکی دو تا از نمونه هاشون خوبن با انسان ها،حتی الان توی امریکا و روسیه از هوش ...

تو امریکا سفینه دیدن 

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2731
چندین نژاد دارن و اینکه یکی دو تا از نمونه هاشون خوبن با انسان ها،حتی الان توی امریکا و روسیه از هوش ...

یعنی تو روسیه و امریکا ادم فضایی هس؟😕

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
تو امریکا سفینه دیدن 

ی منطقه هست ب اسم 51فک کنم تو نوادا ی امریکاست بزنی نت میاد بالا،اونجا منطقه ممنوعه ست وچندین سال پیش ی دانشمند امریکای ک اخرای عمرش بود حقایقی از اونجا افشا کرد فک کنم اسمش بوشمن بود،گفته بود ک فضایی ها تو اون منطقه تردد دارن و کارایی میکنن ک نگفت چی

بنظرم مهربون هستن

اناهم مثل ما ادما خوب وبد دارن حتما

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

چ جالب من شنیده بودم امریکا داره اددم فضایی ها استفاده میکنه ولی اینکه ک نژاد های دیگه ب فکر نابودی انسان هستن نشنیده بودم فقط تو فیلم کارتون دیده بودم

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

من میگم خیلی تکنولوژیشون بالاتراز انسانه واگه انسانی دستشون بیفته میریزن سر بدبخت وخسابی روش ازمایش انجام میدن خیلی ترسناکه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
ن اینکه بطور واضح نمیان ک رو کنن ای مساعلو دولت،بصورت مخفیانه ارتباط دارن برا پیشبرد اهدافشون

ن بابا 😶چ مرموز🤐

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

فک کنم خونشونم سبزع  

چ جالب من شنیده بودم امریکا داره اددم فضایی ها استفاده میکنه ولی اینکه ک نژاد های دیگه ب فکر نابودی ...

مطمعن باش از فیلمای هالیوود بگیر تا حتی همین کارتن هایی ک ما میبینیم راجب فضایی ها خون اشاما زامبی ها همه ی اینا قضیه ای پشتشونه و همچین چیزایی هست و وجود داره،فقط نمیزارن ادمای عادی ی جامعه راجبشون بدونن

ی منطقه هست ب اسم 51فک کنم تو نوادا ی امریکاست بزنی نت میاد بالا،اونجا منطقه ممنوعه ست وچندین سال پی ...

ووووووووی😨😨😨😨

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2706