2733
2734
عنوان

ادم فضایی ها 👽👽

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 109 پست
اره دیگه اووووه دولت هاا اونقد مساعل مرموز دارن ک ماها نمیدونیم چیا هستن،یکیش همین جریان ایلومیناتی ...

وای ایلومیناتی چیه دیگه ؟😢توضیح میدی؟

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
اره دیگه اووووه دولت هاا اونقد مساعل مرموز دارن ک ماها نمیدونیم چیا هستن،یکیش همین جریان ایلومیناتی ...

من دوست دارم ببینمشون از طرفی میترسم بد باشن یهو منو بخورن😱

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😶

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
ووووووووی😨😨😨😨

اره تو نت بزنی همه چیش میاد خیلی از مردم عادی میرفتن اونجا روزو شبو میموندن با دوربین ک بخان چیزیو ثبت کنن و چیزایی هم دیدن،ولی خب دور تا دورش حصار هست و ب اسونی قابل دیدن نیست تازه تو امریکا بارهاااا خاستن از دولت مردا ک راجب این قضیه توضیح بدن و شفاف سازی کنن،اما کسی محل نمیزاره و سرکوب میکنن همچین خبرهایی رو

2731

ببینیشون بنظرم به خورده شدنت میارزه 

ببینیشون بنظرم به خورده شدنت میارزه 

نه یکی باشه عاشقم بشه منو از اینجا ببره😭😶

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
نه یکی باشه عاشقم بشه منو از اینجا ببره😭😶

😶تخیلت تو اپاندیسم🤐

اره تو نت بزنی همه چیش میاد خیلی از مردم عادی میرفتن اونجا روزو شبو میموندن با دوربین ک بخان چیزیو ث ...

بشر خیلی بده بخدا...چی میشه باهاشون در ارتباط باشیم

وای ایلومیناتی چیه دیگه ؟😢توضیح میدی؟

ایلومینا هم ی گروه هست ک بسیار مرموزه و تمامه این خاننده های امریکا ک معروفن و یا ی شبه معروف شدن از جمله کیتی پری،بیانسه و...اینا عضور هستن عقاید خیلی عجیبو ترسناکی دارن وقتی وارد شدی حق خروج نداری،و حرفه و زندگیت کاملا تحت نظر اوناست،و اکثرا شیطان پرستی و عقایدی ک خودشون دوس دارنو رو تو اهنگا و موزیک ویدیو هاشون بصورت خیلی مرموز ب خورد مردم میدن،و خیلییی چیزای دیگه تو نت بزنی میاد برات

ایلومینا هم ی گروه هست ک بسیار مرموزه و تمامه این خاننده های امریکا ک معروفن و یا ی شبه معروف شدن از ...

اومم چ عقایدی مثلا🤐

بشر خیلی بده بخدا...چی میشه باهاشون در ارتباط باشیم

ماها نمیتونیم مثه این میمونه ک منو تو ک شهروند عادی هستیم ارتباط تلفنی و دوستانه با رییس جمهور یا رهبرمون داسته باشیم،میشه اصن شدنی یه!!!معلومه نه

اومم چ عقایدی مثلا🤐

مثلا اینکه خدایی نیست،انسان ها با همجنس خودشون رابطه برقرار کنن ازدواج کنن،تا بتونن جمعیت رو کنترل کنن،هرچی جمعیت کمتر باشه تسلط اونا و کنترل کرد راحت تره براشون،انسان رو از انسانیت دور کنن و ب حیوون تبدیل کنن