2733
2734
عنوان

دعوای امشب مادرشوهرم با منو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4855 بازدید | 165 پست
عزیزم میگه میشه یعنی؟؟بچه رو کی شیر بده عوض کنه بخوابونه ؟؟؟خدایی میشه

بغل کن. ولی حالا دل سوزوندن و پز نداشته باشه . فقط همین

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورش اینا نبوده خودتم میدونی منظورش این بوده زیادی قربون صدقه نرو دلش میشکنه البته شما داری با دمت ...

چرا باید؟؟ چرا من باید با دمم گردو بشکونم . 

من نمیتونم به بچم بگم فدات بشم یا یه بوس ریز بکنمش؟؟  اونم کسی که سالی به دوازده ماه همو نمیبینیم

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
بغل کن. ولی حالا دل سوزوندن و پز نداشته باشه . فقط همین

بجون شایلینم من اصلا پز نمیدم اخه اصلا همو نمیبینیم که.

2731
دقیقا قبول دارم همسرم هندی کرد قضیه رو . ولی خدایی نازاحت نمیشی یکی بهت بگه پسرم زنت اجازه نداد من ...

اولی رو نه ولی دومی رو درک کردم حالا بغل نکن نه ولی منظورش اینه بچتو ماچ و موچ نکن هی بگی قررونش برم دخترم نازم ملوسکم جیجی جی متوجهی چی میگم 

منظورش  این نبود بچتو ول کنی رو زمین که اون دلش نشکنه نه منظورش این بود حواست به نگاه و حسرت اونم باشه بد نگفته برا خودتم بهتره ممکنه ناخواسته آهی از سر حسرت بکشه برا تو و دخترت و زندگیت بد باشه 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
اولی رو نه ولی دومی رو درک کردم حالا بغل نکن نه ولی منظورش اینه بچتو ماچ و موچ نکن هی بگی قررونش برم ...

عزیزم اخه نگارو ما اصلت نمیبینیمش .من نمیدونم چطور فهمیده که من پیش کسی که نیست قربون صدقه ش میرم

چرا باید؟؟ چرا من باید با دمم گردو بشکونم .  من نمیتونم به بچم بگم فدات بشم یا یه بوس ریز بکنم ...

همون سالی یک بار قربون صدقه بچت نرو یکم خدایش انصاف داشته باش اگه کاملا برعکس بود تو نمیتونستی بچه دار بشی جلوت اینکارا میکرد خودت چه حسی داشتی  حالا یک بار قربون صدقه نرو جلوش نمیمیری

عزیزم اخه نگارو ما اصلت نمیبینیمش .من نمیدونم چطور فهمیده که من پیش کسی که نیست قربون صدقه ش میرم

خب دیگه سالی یه بار میبینیش میگفتی همینو بهش بگو من که نمیبینمش ولی اگه دیدمش حواسمو جمع میکنم همین

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
همون سالی یک بار قربون صدقه بچت نرو یکم خدایش انصاف داشته باش اگه کاملا برعکس بود تو نمیتونستی بچه د ...

اولا من دختر یزید نیستم دوما به کسی که زنگ بزنه بگه بچت حرومزاده ست چیکار میکنی؟؟؟؟ 

خواسته پیشگیری کنه گل. نگفته ک قبلا این کارو کردی. گفته اگر دیدیش حواست باشه. حالا تو خیلی بزرگش نکن. ی گوشت در باشه یکیش دروازه. برای آرامش خودت میگم

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
عزیزم میگه میشه یعنی؟؟بچه رو کی شیر بده عوض کنه بخوابونه ؟؟؟خدایی میشه

مادرشوهرت نكف كه شير نده،جاشو عوض نكن،بنده خدا كفته زياد قربون صدش نده

دشتمان گرگ اگر داشت نمی نالیدم                      نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده
چرا باید؟؟ چرا من باید با دمم گردو بشکونم .  من نمیتونم به بچم بگم فدات بشم یا یه بوس ریز بکنم ...

خوب حالت كه نميبينيش كارت كه راحتتره،به مادرشوهرت ميكفتي خيالت راحت مراعات ميكنم،توكه دم به ديقه بيشش نيستي بكي نميتونم دخترمو بوس كنم و...قبول كن كه تو اين مورد بنابه نوشته خودت شما مقصري،بقول دوستان اينجا همه طرفدار عروسن حالا كه ميكن حق با مادر شوهرته ،بسحتما حق با ايشونه،جون قصدش بدجنسي نبوده معلومه

دشتمان گرگ اگر داشت نمی نالیدم                      نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده
اسی توعروس خیلی بدجنسی هستی شوهرتم تومشتت گرفتی به مادرش بخاطر توتوهین بکنه مادرشوهرت مظلومه بیچار ...

باشه شما خوبی .😂

2706