2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میگه شوهرخدای دوم زنه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواستی بگی افرین چ مادر شوهر خوبی شانس پدر شوهرم اورده ولی حیف ک طرز فکر ما حالایی ها با دهه بوقی ها فرق میکنه مادرشوهرم عزیزم جا داره بگم پسرت نصیب گرگ بیابون شده کاریش هم نمیشه کرد

2731
اره گفته البته نمیدونم موثقه یا منبع اقایونه جهت خر کردنه زنا  که اگر خدا اجازه میداد و کفر نب ...

واقعا؟

اتفاقا منم گفتم اگر پیامبر این حرفو بزنه دیگ هیچ اعتقادی بهش ندارم 

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2740

منم یبار همین حرفارو زدم بهش بهم گف تو دخالت نکن شوهرت کجا میره نمیره ب تو ربطی نداره اختیار تو دست اونه و زحمت میکشه و ال و بل منم یه نیش خند زدم گفتم اینا ماله قدیماس الا اینجوری نیست ک بهم گف قدیم جدید نداره ازین مزخرفا کلا گاو تشریف دارن بعضیا خدا لعنتشون کنه فقط دل شکستن بلدن

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

بهش بگو حاج خانم ما که یکتا پرستیم خدای دوم نداریم خدای یگانه رو میپرستیم شما رو دیگه  نمیدونم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
میخواستی بگی افرین چ مادر شوهر خوبی شانس پدر شوهرم اورده ولی حیف ک طرز فکر ما حالایی ها با دهه بوقی ...

گرگ بیابون منم😂😂

بگو خوردن فضولات حیوانات باعث توهم و تاری دید و همچنین باعث کاهش هوشیاری میشود.هنگام مصرف از کار با ...

⁦❤️⁩😁