2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میگه شوهرخدای دوم زنه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا تا جایی ک من میدونم محمد ص ب یگانگی خدا چه برا مرد چ برا زن ب شدت اعتقاد داشت و مردم رو بهش دعوت میکرد تا جایی ک مهم ترین و اولین اصل دینش اعتقاد ب توحید هست همچنین در قرآن چندین بار از یگانگی خدا صحبت شده پس هر کس چ زن چ مرد بیاد یگانگی خدا رو زیر سوال ببره دیگه مسلمون نیست

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2731

گلم اینجور موقع ها نباید جبهه بگیری اتفاقا باید بسوزونیش. بگو خدای دوم چیه خدای اول و آخرم شوهرمه. دیگه لال میشه والا. اون میخواد حرصت بده بنده خدا سیاست داشته باش

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2740

عاشق مادرشوهرمم همش میگه چقدر ب شوهرت جان و عزیزم میگی پررو میشه بابا😂😂😂

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
نزدی دهنش؟

زشته مادرشوهرشه .دلت میخواد کسی به مادرت اینطوری بگه؟ بلاخره هرکسی یک عقیده ای داره بهتره با ملایمت صحبت کرد.

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 

میگفتی تو هر خونه فرق داره!

مثلا شاید برای شما ب این صورته

برای من به چشم دوست و همسر و بهترین زندگیمه!(هم ی حالی ب همسر دادی و هم ی حالی گرفتی😂😂)

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

ب مادر شوهرت بگو اگه شما شوهر رو بت میبینین و میپرستین متاسفانه باید بگم من ابراهیم نبی ام و دستور دارم بت ها رو بشکنم و تبرم بذار رو دوش بت بزرگ ک پدر شوهرمه