2733
2734
منم گاهی این مراسمو میگیرم یهو دیدی تو یخچال یه عالمه ظرف هست تو هر کدومش یه ذره غذا هس خودم بش میگ ...

ما میگیم مروری از چندروز گذشته

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
بخدا هیچی از گلومون نمیره پایین ؟  سوپ بزور قورت میدیم ک مادرشوهرم میفرسته

اصلا تو غذا خوردن به خودتون فشار نیارید اتفاقا سبک و کم بخورید بهتره به جاش تا میتونید اب فراوون و اب هویج و اب لیمو نارنگی و پرتقال و لیمو ترش و شیرین بخورید عالیه براتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیب زمینی و تخم مرغ رو با کره و سس کچاب بخور ببین چی میشه😉

کره میزنم ولی با سس کچاب امتحان نکردم حتما👌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2742
منم گاهی این مراسمو میگیرم یهو دیدی تو یخچال یه عالمه ظرف هست تو هر کدومش یه ذره غذا هس خودم بش میگ ...

گزارش هفتگی😂😂😂😂

ما هم شب از هر کدومش یه تستی میکنیم یهو بعضی چیزا که بخاطره موندش خوشمزه تر شده سرش با ابجیمو داداشم دعوامون میشه😂😂😂😂اخرشم بابام میخوره اونو 😆

2740
گزارش هفتگی😂😂😂😂 ما هم شب از هر کدومش یه تستی میکنیم یهو بعضی چیزا که بخاطره موندش خوشمزه تر شده ...

بله مام عادت داریم بهترینو میذاریم برای بابام 🌺

کاربر قدیمی هستم با چهره ای جدید  
2706