2733
2734

شدن ویا بعضی ها دوقلو دار شدم 

چیز زیادی ازش نمیدونم خانم هایی که استفاده کردین ونتیجه دیدین میشه بهم بگین 

واینکه مصرف کردنش چجوریه 

آیا بدون تجویز دکتر میشه از داروخانه خرید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم این قرصها همشون عوارض دارن هم رو مادر هم حتی رو بچه یه وقتی باید خورده بشه که لازمه. من با لتروزول باردار شدم دکتر داد بدون اون فولیکول بالغ نداشتم نباید سر خود بخری فقط قرص هم نیست که باید سونو بری و هاش س ج بزنی که تخمکت ازاد بشه. باید تحت نظر باشی اول طبیعی اقدام کن تا یه سال نشد بعد برو دکتر

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
عزیزم🥲 ناراحت نشو  شما تنبلی تخمدان داشتید یا نه

بله دارم خیلی وقته اقدامم ،میخوام اصلاح سبک انجام بدم نه میدونم چطوری نه حالشودارم کسی میدونه چیکارکنم.خوب خدا چرا یه بچه سالم وصالح بهم نمیده۰🥲

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
بله دارم خیلی وقته اقدامم ،میخوام اصلاح سبک انجام بدم نه میدونم چطوری نه حالشودارم کسی میدونه چیکارک ...

من باشگاه میرفتم یه خانم می اومد واسه تنبلی تخمدان ورزش می‌کرد 

دوماه بعدش باردار شد

بله دارم خیلی وقته اقدامم ،میخوام اصلاح سبک انجام بدم نه میدونم چطوری نه حالشودارم کسی میدونه چیکارک ...

منم همینطور با لترزول باردار نشدم نمیدونم مشکل چیه دکتر هم گفت تا چند ماه اگه نشدی باید بری عکس رنگی خیلی کلافه ام و خسته😔

2706