2733
2734

مادرم انقد غر میزنه حرفای چرت میزنه که ادم دلش نمیاد غذاشو بخوره...دلم برا بچه سوخت همین نونم میخورم وگرنه نمیخوردم دیونم کرده.

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای عزیزم حامله ای؟

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2731
ای وای عزیزم حامله ای؟

ااره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
چیشده مگه

چرت پرت میگه خب درباره من شوهرم دعوامون و این چچیزا ولمم نمیکنه برم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدسخته درکت میکنم بچه گناه داره یچزی بخورعزیزدلم من موقعی ک بارداربودم شوهرم ناراحتم کرد دوسه روزچی ...

این کار هر روزشه دو س رور یبارم چیری بخورم همشو بالا میارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مگه مجبوری موندی ...خب برو خونت ...هیچ احدی هم‌نمیتونه جلوتو بگیره....ببین تو خودت اونقدر استقلال فکری نداری که حتی بری خونت آیا میتونی به بچه ات هم مستقل بودن رو یاد بدی؟؟؟.

ااره

عزیز دلم هم خودت خیلی آسیب میبینی هم بچه توروخدا اینجوری خودتو اذیت نکن فداتشم ایشالا حال دلت عالی بشه💞🥺

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه