2737
2739

چهار روز پیش پسرم وایتکس رقیق شده رو چپه کرده بود توی دهنش   

منم فکر کردم یک قورت نهایتش خورده باشه (البته یک قورتم خطرناکه)و استرس خاصی نگرفتم ولی زنگ زدم ۱۱۵،نامرد گفت هیچی به بچه ندین، که بعدش فهمیدم باید مقداری شیر وآب بهش میدادم،تا هم رقیق تر بشه و هم شیر باعث بریدن وایتکس میشه،

خلاصه اونروز بردمش بیمارستان ولی کار خاصی براش انجام ندادن، ویک سرم بهش زدن،

حالا از همونموقع بچه آبریزش دهان داره، و اوایل اشتها هم نداشت و  توی این چهار روز وزن کم کرده و با اینکه الان غذاشو یکمی بهتر میخوره ولی دور چشماش کبوده

میخواستم ببینم شما کسیو ندیدین وایتکس خورده باشه و اتفاق خاصی براش بیفته یا اتفاق خاصی براش نیفته

دارم از استرس میمیرم،

خواهش میکنم هیچوقت وایتکس دم دست بچه ها نزارید، یک قطره به زبونم زدم زبونم میجوشید، نمیدونم با معده بچم چیکار کرده

زندگی رو سخت نگیر ،تا زندگی هم به تو سخت نگیره  

عزیزم این ک میخام بگم ربطی ب پسرتون نداره فقط گفتی وایتکس یادم افتاد،همسایه مامانم23سالش بوددوتابچه  ی کوچولوداشت باشوهرش دعواکرده بودوایتکس خوردومرد.خدارحمتش کنع 

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  
عزیزم این ک میخام بگم ربطی ب پسرتون نداره فقط گفتی وایتکس یادم افتاد،همسایه مامانم23سالش بوددوتابچه ...

واااای، یعنی بلافاصله اثر کرده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دوستم ۱ سالش بود دوستم حواسش نبود برداشته بود خورده بود حالا زود متوجه شدنا کلی بهش شیر داده بود شمام نگران نباش زبونم لال وایتکس اینقدر سمی هس که اگه حجمش زیاد تا الان خدایی نکرده زبونم لال بلایی سر بچت اومده بود پس این نشون میده زیاد نخورده ازش بهش مایعات بده زود زود بزار معدش تمیز شه نگرانم نباش

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2731
بچه دوستم ۱ سالش بود دوستم حواسش نبود برداشته بود خورده بود حالا زود متوجه شدنا کلی بهش شیر داده بود ...

کاش منم همونجا بهش مایعات میدادم  

چشم،سعی میکنم بهش غذاهای آبکی بدم

2740
 ن بابا هیچی نمیشه شربت معدش بده وتامیتونی اب بده بچه ها خیلی بدکارن بچه خودم وایتکس برداشت زدب ...

خب بعدش چشمش خوب نشد؟؟!!!!!

ولی وایتکس خیلی خطرناکه،من رقیق شدشو یه قطره به زبونم زدم تا ده دقه میسوخت

خب بعدش چشمش خوب نشد؟؟!!!!! ولی وایتکس خیلی خطرناکه،من رقیق شدشو یه قطره به زبونم زدم تا ده دقه میس ...

ازمنم رقیق شده بود قطره شستشو هی زدم فقطم گریه میکرد وچشماش میمالید یک وسال نیمشه تا خابید فرداش بهتر شد میگم تاوسط پیشونیش کبود بود انقد وحشتناک رنگ یکی چشماش خاکستری الانم چیزی نیست بخدا پسرشماهم خوب میشه چن سالشه

ازمنم رقیق شده بود قطره شستشو هی زدم فقطم گریه میکرد وچشماش میمالید یک وسال نیمشه تا خابید فرداش بهت ...

خدا حفظش کنه براتون انشاالله، پسر من یک سالو سه ماهشه

2706