2733
2734
عنوان

مسمومیت با وایتکس، خانما برای کسی اتفاق افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 7597 بازدید | 20 پست
کاش منم همونجا بهش مایعات میدادم     چشم،سعی میکنم بهش غذاهای آبکی بدم

اره عزیزم بد به دلت راه نده خدایی نکرده شدتت زیاد بود الان حتما بچه طوریش شده بود ولی خداروشکر سالمه یکم فقط حساس شده گوارشش بهش برسی خوب میشه

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
اره عزیزم بد به دلت راه نده خدایی نکرده شدتت زیاد بود الان حتما بچه طوریش شده بود ولی خداروشکر سالمه ...

ممنون عزیزم، واقعااا خدا بچه هارو نگه میداره، فقط آبریزش دهانش ،خیلی برام استرس ایجاد کرده،آخه خیلی آب از دهنش میره

زندگی رو سخت نگیر ،تا زندگی هم به تو سخت نگیره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم، واقعااا خدا بچه هارو نگه میداره، فقط آبریزش دهانش ،خیلی برام استرس ایجاد کرده،آخه خیلی ...

از اسید معدشه آنتی اسید باید بهش بدی وقتی اسید معده زیاد شه آبریزش دهان زیاد میشه همون شیر براش خوبه بده خنثی کنه نگرانم نباش

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
از اسید معدشه آنتی اسید باید بهش بدی وقتی اسید معده زیاد شه آبریزش دهان زیاد میشه همون شیر براش خوبه ...

ممنون عزیزم بهم روحیه دادین، ممنون میشم برای پسرم دعا کنید

زندگی رو سخت نگیر ،تا زندگی هم به تو سخت نگیره  
2731