2737
2739
عنوان

دعوای.... شدید امشب ما حالم بده داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2575 بازدید | 101 پست

منم هر وقت با شوهرم بحثم میشه زنگ میزنه به بابام بدبخت رو عصبی میکنه کلی هم دروغهای عجیب چاشنی میکنه،یکبار برای اولین بار وآخرین بار قهر کردم رفتم خونه بابام روز سوم بابام کتکم زد گفت گمشو برو خونه ات، منم برگشتم خونه خودم، هفته دوم بعد اشتی شوهرم گفت گوه خوردی برگشتی من که تو رو پس  فرستادم نتونستن تحملت کنند فرستادنت بر دل من،این اندر حال و روز من،فقط همش مینالم کاش مادر داشتم

بیش از حد خوبی نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عززززیز دل پُرم😔😪

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2731
عزیزم درکت میکنم  منم تو وضعیت توام، شوهرم دیگه منو نمیخواد همش از این حرفا بهم میزنه.... خوشب ...

ای خدا میخوای چیکارکنی 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

شوهر من یه بار آش  رشته پختم یکم نمک زدم رشته هم نمک داشت کشکم نمک داشت باهم قاطی میکردیم یه کوچولو نمکش زیاد بود غر زد جلو چشش خالی کردم قابلمه رو تو سطل اشغال گفتم لیاقت نداری برو بیرون کوفت کن

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
من تبریزم بخدا اگه اینجا بودی میگفتم جمع کن خودم بیام دنبالت بیارم خونمون ولش کن با اون وحشی سر ب سر ...

ممنون 

خدا به اندازه قلب مهربونت بهت بده لطف داری 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  
2738
منم هر وقت با شوهرم بحثم میشه زنگ میزنه به بابام بدبخت رو عصبی میکنه کلی هم دروغهای عجیب چاشنی میکنه ...

ای خدا مثل منی پس 

همیشه اخلاقش اینطوره؟

نه

ولی دعوامیشه گوشی برمیدار شروع میکنه به تهدید 

2706