2737
2734

غذادرست کرده بودم چون غذام باب میل آقا نبود غذای مورد علاقش با زحمت گذاشتم چن ساعت روش زحمت کشیدم خوب نشد برنجش خام پرروغن شد 

سفره باعشق چیدم دادزد خودتم کوفتی غذاتم کوفت گمشو ازجلو چشم غذاحیف کردی ملت گشنه آن هیچی پیدانمیکنن بخورن 

نمیدونم چی شد غذام خراب شد زد برنج ریخت توسفره جمع کردم من ازغذا خوردم خوب بود ولی... گفت میرم پایین غذابخورم خونه مامانش 

گویا غذانداشتن برگشت خونه منم غذانخوردم ازصبح فقط یه لقمه نون با گریه سفره جمع کردم همش تودلم میگفتم خدایا نباید سفرمون اینجوری جمع میشد 

برگشت گفت یه کوفتی بیار منم باگریه اروم فقط اشک میریختم 

سیب زمینی پوست کندم گفت نمیخورم بعد همون غذارو گفت برام بیار 

غذاشو دادم شستم رفتم اتاق تمام مدت ازخدا خواهش کردم بمیرم خسته شدم اززندگی کردن 

بعد که پلکم سنگین شد آمد بالش گذاشت زیرسرم که بیاد ازدلم دربیاره 

شروع کرد اون چه غذایی بود منم ناراحت ترشدم رفت آب بخوره لیوان گرفتم گفتم بزارمنم حرفاموبزنم وقتی لیوانو گرفتم کمی آبش ثاشید روش بعد اونم لیوان تودست من زد آبش ریخت روم هلم داد باسر خوردم زمین 

سرم به قدری درد گرفت که الان سردرد خفیف دارم... حالم بده 

نمیتونم برم خونه بابام بحثمون میشه گوشی برمیداره به بابات زنگ بزنم بیاد ورت داره ببره ازت راحت شم 

خونه بابام جایی ندارم برم بابام گفته اگه برگردی دیگه منو نمیبینی 

مامانم خیلی بداخلاقه تابه الانش منو میزد حالم بده 

خیلی بد جایی ندارم حرفی نمیتونم بزنم کاش کسی داشتم 

اصلا نمیخوام خدایا مرگمو برسون 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بمیرم برات اخه 😭😭کدوم شهری؟

خدانکنه 

تهران 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

وای عزیزم دلم ریش شد میفهمم کامل درکت میکنم وقتی جز خونه ی شوهر جایی دیگه نداری بری اروم باش و ارامشتو حفظ کن خودش میاد معذرت خواهی میکنه

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
2738

عزیزم درکت میکنم 

منم تو وضعیت توام، شوهرم دیگه منو نمیخواد همش از این حرفا بهم میزنه.... خوشبحالت بچه نداری فقط...

پسر من ۳ سالشه دلم براش خونه که باید بچه طلاق بشه.... شوهرم گفته دو سه روز دیگه به ننه بابات بگو بیان تموم شه بره... به مامان بابای خودشم گفته که میخود طلاقم بده😢😢

خدانکنه  تهران

من تبریزم بخدا اگه اینجا بودی میگفتم جمع کن خودم بیام دنبالت بیارم خونمون ولش کن با اون وحشی سر ب سر نزار براش کوفتم زیادیه تو شام خودتو بخور برو دراز بکش 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

حالم بده کاش دوستی داشتم میومد منو میبرد 

آخیییی عزیزم مگه چند سالته؟ 

۲۰

2706