2737
2739

دیگ نمیتونم رفتاراشونو تحمل کنم خیلی سختمه خیییلی ... نپرسین مگ چیکار کردن چون بخام بگم ی کتاااب میشه فقط دعا کنین صلوات بفرستین برام ارامش بهم برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس من چی بگم که کنارشون زندگی میکنم 😔

عزیزم زایمان کردی به سلامتی؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2740

ازدواج همینه.واقعا اگه فکر میکردم انقدر سخته فرار میکردم ولی ازدواج نه.زندگی با مادر شوهر ادمو پیر میکنه.

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
اگه شوهرت خوبه بقیه رو واقعاا بیخیال

وقتی کنارشون زندگی کنیم حتی دیگه از شوهر هم‌بدمون میاد بخاطر رفتار خونوادش😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بیا بیست روز این کارو کن....تو خونه خودت اصلن بهشون فکر نکن....با همسرت اصلن درموردشون حرف نزن....اصلن تو ذهنت جوابشونو نده...و فقط دنبال زندگی خودت باشه ...اگه دیدیشون یا اومدن فقط همون تایم کوتاه ب فکرشون باش....