2737
2734
عنوان

کاش هیچ وقت متاهل نمیشدم بیزارم از خونواده شوهر دیگ بریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 50 پست

عزیزم واسه لامپ‌سوخته دعا نمیخونن تعمیرش میکنن شد شد نشد تعویضش میکنن

دعا برای مشکلات بین زن و شوهر خوبه ولی خوبتر وقتیه ک همراه دعا ریشه ی مشکلو پیدا کنین حلش کنین و یه طرفه نباشه و دو طرفه باشه ینی دو طرف به این نتیجا رسیده باشن ک باید حلش کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج همینه.واقعا اگه فکر میکردم انقدر سخته فرار میکردم ولی ازدواج نه.زندگی با مادر شوهر ادمو پیر م ...

خیلی سخته بخدااا .... من کنار مادر شوهر و سه تا جاری زندگی میکنم هیچ کدومشونم دوسم ندارن حسودن بهم

2728

ان شالله خدا بهت صبر بده تا دلت اروم بشه

واقعا سخته 

با هم خوب بودیم یعنی من کاری به کارشون نداشتم اونا هم همینطور با این وجود دلم خون بود از بس گریه کردم تا جدا شدیم

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
نه گلم انشالله دی ماه برام دعا کن لطفا 🙏😔

حتما عزیزم

اسمشو چی میذاری؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2740
نه گلم انشالله دی ماه برام دعا کن لطفا 🙏😔

انشالله سالم بیاد بغلت

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧