2733
2739
عنوان

کاش هیچ وقت متاهل نمیشدم بیزارم از خونواده شوهر دیگ بریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 50 پست
خیلی سخته بخدااا .... من کنار مادر شوهر و سه تا جاری زندگی میکنم هیچ کدومشونم دوسم ندارن حسودن بهم

میفهمم چند ساله کارم گریه و دعا و.نذر و نیازه.انقدر حسرت زندگی کسایی که خونه جدا دارن رو.میخورم.حیف خودشون نمیدونن چه نعمتی دارن

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
دقیقا حال منو داری... فقط دوس دارم داد بزنم با یکی حرف بزنم

با همسرت حرف بزن و برید یجارو اجاره کنید واقعا همسرت حال و روزت رو نمیبینه؟؟؟ بعدشم چرا از اول قبول کردی رفتی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم هنوز معلوم نیست شاید بذارم شایان

ماهان و پرهام و شایان

قشنگه

رایان

آرمان

سامان

اشکان

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728
جای من باشی دیونه میشی صبر داشته باش

اخه من بچه مریض هم دارم اصلا رعایت حالمو نمیکنن اصلا درک نمیکنن اصلا شعور ندارن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
باور کن اگه خونه جدا هم داشته باشی فامیل شوهر بد راحتت نمیزارن

گلم دیدم که میگم.مشکلات خیییییییلی کمتره خیلی

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2740
اخه یه روز دو روز نیست که بشه تحمل کرد 

تویه ساختمون زندگی میکنید یاهمه باهم یجا؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
تویه ساختمون زندگی میکنید یاهمه باهم یجا؟

توی یه حیاط هستیم

کلا از پشت دیوار آمار میگیرن و فضولی میکنن همیشه خدا پشت دیوار وایسادن

البته الان‌که قهرم وگرنه قبلش که کلا میومدن‌و میرفتن روزی هزار بار

هرکیو میبینم کنارخانواده شوهرشه فقط عذاب میکشه   خواهرمم همین مشکلو داره ینی ارزوشه خونه رو جابجاکنه بره دور ترازخانواده شوهرش ولی شوهرش قبول نمیکنه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
توی یه حیاط هستیم کلا از پشت دیوار آمار میگیرن و فضولی میکنن همیشه خدا پشت دیوار وایسادن البته الا ...

ههی از فضولیاشون نگم ک ب صدای حموممونم کار دازن صدای اب تو خونه اونا میره

ههی از فضولیاشون نگم ک ب صدای حموممونم کار دازن صدای اب تو خونه اونا میره

دقییییقا عین ما

میاد میگه فلان ساعت حموم بودین فلان ساعت دستشویی بودین فلان ساعت تو حیاط بودین و...

دقییییقا عین ما میاد میگه فلان ساعت حموم بودین فلان ساعت دستشویی بودین فلان ساعت تو حیاط بودین و...

شوهرت فامیله؟یاغریبه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..