2733
2739
عنوان

کاش هیچ وقت متاهل نمیشدم بیزارم از خونواده شوهر دیگ بریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 50 پست
دقییییقا عین ما میاد میگه فلان ساعت حموم بودین فلان ساعت دستشویی بودین فلان ساعت تو حیاط بودین و...

خیلی سخته بخدا ... منک دیگ دارم اب میشم جلو شوهزم ولی چ فایده دوسم دازه ولی هیچکار نمیکنه برا دل من .. خیلی وقتع از ته دل نخندیدم همش استرس عذاب، تو خونه خودمم راحت نیستم خاموادمم سنتین اصلا پشتم نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته بخدا ... منک دیگ دارم اب میشم جلو شوهزم ولی چ فایده دوسم دازه ولی هیچکار نمیکنه برا دل من ...

به قول نی نی سایتیها تو منی یا من توام🤕

منم دقیقا همینطوری حتی تو خونه خودمم آرامشش ندارم

شوهرم هم عین مجسمه فقط نگاه میکنه 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
توی یه حیاط هستیم کلا از پشت دیوار آمار میگیرن و فضولی میکنن همیشه خدا پشت دیوار وایسادن البته الا ...

کاش بیای بیرون ازاونجا. شماازاون کاربرایی من دوستتون دارم 😘😘😘گلم بارداری کاش دعاکنی فاطمه شوهرخوب کنه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2728
کاش بیای بیرون ازاونجا. شماازاون کاربرایی من دوستتون دارم 😘😘😘گلم بارداری کاش دعاکنی فاطمه شوهرخوب ...

ممنون مهربون سلامت باشی منم خیلی دوستت دارم 💕💕😘😘

چشم عزیزم محتاجیم به دعا 🙏🙏💕💕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من خونه م جداس ولی فکر میکنی با جدا بودن مشکل حل میشه وقتی شوهرت انقدر بچع ننه س که حتی اب خوردنتونو به مادرش هرروز و هرلحظه گزارش میده  و هرروزم باید مادرشو بیرون ببره 6ساله زندگیم سیاهه خواهر