2737
2739

میشه جمع کرد دوباره باز کرد یا نه اصلا نباید تکون بخوره زیر پرده باید زد اونو جمع کرد پنجرم خیلی بزرگ و افتاب گیر هست چه مدل پانچ بهتر میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی که ساتن هست نیاز به زیر پرده ای نداره انا اونایی که تور یا حریر هست باید پارچه ساده زیرش باشه دیگه

میشه جمع کرد و دوباره بازش کرد مثل پرده معمولی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

گلم زیرپرده نزنی آفتاب داغونش میکنه پرده رو.عمم پرده رو شست کلا جرخورد زیرپرده نداشت.

ب همونکه قراره بدوزه بگو.من پانچ نیس پردم ولی زیرپرده و پرده روی ی کش پرده دوخته شدن بهم دیگه وصلن.شاید بشه پانچ رو هم اینطوری کرد

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
بچه ها این پرده ها خیلی خوشگلن بعد میخواستم بگیرم جاریم گفت واب اینا ک خیلی وقته از مد افتاده 

خیلی  وقته اینا اومده ولی از مد نیفتاده 

من کلا هرچی قشنگ باشه میپسندم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
عکس پنجره خوشگلتو میزاری؟گلی

هنوز نرفتیم گلم که دارم دنبال طرح پرده میگردم 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ما هم نرفتیم 4 تا پرده می خوام نیم دونم چند میشه 

سوالمو مطرح کردم دیدم کسی ج نداد پاک کردم تا بعدا تو تاپیک دیگه بپرسم

من اصن تو پرده زدن و نزدن دو دلم