2733
2734
عنوان

پرده پانچ حتما زیرش زیر پرده می خواد؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4459 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالمو مطرح کردم دیدم کسی ج نداد پاک کردم تا بعدا تو تاپیک دیگه بپرسم من اصن تو پرده زدن و نزدن دو ...

می خوام برای آشپزخونه زبرا بگیرم برای اتاق دخترم خودم بدوزم از این مدلا که پروانه داره یا طرح بچگونه اما برای پذیرایی و ااق خواب موندم اخه پذیرایی از این مدلاست که ذر و پنجره کنار هم هست در هم دائم باز میشه برای حیاط نمی دونم چه مدلی بگیرم تو دست و پا نباشه

من پردم مدل پانچه اول از هم اگ پنجره ها تون قشنگه 

میتونی پرده رو جمع کنی

و برای دوخت پرده پانچ یا میتونی استری رو ب خود پارچه رویی بدوزی و یا یه استری جدا

نمی شه بکشی کنار ولی میشه جمع کرد

2728
می خوام برای آشپزخونه زبرا بگیرم برای اتاق دخترم خودم بدوزم از این مدلا که پروانه داره یا طرح بچگونه ...

همون اولی خیلی قشنگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
می خوام خودم بدوزم 

خب بپرس یا برو نگاه کن بگو زیراینا میشه زیرپرده زد؟

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
خب بپرس یا برو نگاه کن بگو زیراینا میشه زیرپرده زد؟

می خوام برم پرده فروشی ته توی همش رو در بیارم اما نیم دونم جوابم رو میدن یا نه میگن بیارخودمون می دونیم چیکار کنیم

2740
درخواست دوستی میدم که بعدا دوستامو تگ کنم انقد ذوق دارم که قول دادم حتما عکس خونمونو بذارم فعلا این ...

به به..ماشاله..چ بزرگه.عزیزم.خیرشو ببینی..اگه دورو برت ادم پر نمیزنه نمیخاد بزنی  

هر بار این درو محکم ببند برو
برای اتاق خواب؟ تو رنگش موندم یم خوام با رو تختی ست کنم بین سه رنگ بنفش و سبز و ابی موندم البته ترکی ...

فک کنم ابی ملیح قشنگ تر باشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
به به..ماشاله..چ بزرگه.عزیزم.خیرشو ببینی..اگه دورو برت ادم پر نمیزنه نمیخاد بزنی    

فدات گلم🤩

انشاالله قسمت همه مستاجرا 

کلا همه پنجره ها توی حیاط باز میشه ولی مادرشوهرم اومده بود میگفت یه پرده شیک بزن

به اینا نمیشه حالی کرد که میخوای از منظره لدت ببری و فلان

میگن کلی خرج کرد یه پرده نزد

می خوام برم پرده فروشی ته توی همش رو در بیارم اما نیم دونم جوابم رو میدن یا نه میگن بیارخودمون می دو ...

پرده فروشا معمولا خیلی مشکلو گنده میکنن که نصاب هم بیارن 

میگن خودت نمیتونی و فلان

ولی دوستمون گفت یه چوب پرده زیرش بزن پرده تو بزن

بعد پانچتو وصل کن این فک کنم بهتره

این رنگی چطوره پرده هم تو همین مایه ها باشهالبته وسطش سفید مثل عکس اولی 

این ابی درباریه عالیه خیلی قشنگه 

من خیلی خوشم اومد