2737
2734
عنوان

پرده پانچ حتما زیرش زیر پرده می خواد؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4459 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم روبروم پر از دارو درخته ولی پرده عمودی زدم تا بکشم کنار.لذت ببرم.اهوازی بودی؟

نه عزیزم من استان مرکزی ام

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
مبارکت باشه عزیزم خیلی خوشگله .واقعا حیف اون منظره بیرون نیس ک پرده بزنی؟ ادم دلش میگیره . اگ قراره ...

فدات گلم

ینی کلا پرده نزنم بنظرت؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین اگر میخوای پرچین باشه باید چندتا بگیری.

عرض پنجره من ۱ متره‌. عرض پرده ها ۱۴۰ . خب ۴۰ سانت چین میشه‌. من واسه دوتا پنجره م ۲جفت گرفتم ک خوشگل پرچین باشه 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
بنظر منکه نزن از فضا بیرون لذت ببر. البته بعد اینکه هر کی بیاد خونتون باید هی بشنوی اعع چرا پرده نزد ...

میگم که درک ندارن بعد میگن اینهمه خرج کرد ولی پول پرده نداد😂

2740
هر کی گفت بگو گذاشتم ک تو بخری واسم لال میشن خودشون 😁😄

ولی جدی  یه حریر نازک میخرم فقط