2733
2734

میشه جمع کرد دوباره باز کرد یا نه اصلا نباید تکون بخوره زیر پرده باید زد اونو جمع کرد پنجرم خیلی بزرگ و افتاب گیر هست چه مدل پانچ بهتر میشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونایی که ساتن هست نیاز به زیر پرده ای نداره انا اونایی که تور یا حریر هست باید پارچه ساده زیرش باشه دیگه

میشه جمع کرد و دوباره بازش کرد مثل پرده معمولی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

گلم زیرپرده نزنی آفتاب داغونش میکنه پرده رو.عمم پرده رو شست کلا جرخورد زیرپرده نداشت.

ب همونکه قراره بدوزه بگو.من پانچ نیس پردم ولی زیرپرده و پرده روی ی کش پرده دوخته شدن بهم دیگه وصلن.شاید بشه پانچ رو هم اینطوری کرد

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
بچه ها این پرده ها خیلی خوشگلن بعد میخواستم بگیرم جاریم گفت واب اینا ک خیلی وقته از مد افتاده 

خیلی  وقته اینا اومده ولی از مد نیفتاده 

من کلا هرچی قشنگ باشه میپسندم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
عکس پنجره خوشگلتو میزاری؟گلی

هنوز نرفتیم گلم که دارم دنبال طرح پرده میگردم 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ما هم نرفتیم 4 تا پرده می خوام نیم دونم چند میشه 

سوالمو مطرح کردم دیدم کسی ج نداد پاک کردم تا بعدا تو تاپیک دیگه بپرسم

من اصن تو پرده زدن و نزدن دو دلم

2706