2737
2734
عنوان

میخوام منفجرشم از بغض وغصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 92 پست
میدونین دراصل من دیگه انقد فکروخیال غصه وناراحتی دارم که دیگه گنجایشم پرع نمیتونم تحمل ناراحتی بکنم ...

اره واقعا کی هست که دیگه غصه نداشته باشه خدا خودش کمکمون کنه

ایشالا غصه و ناراحتی هاتون به زودی تموم بشه 

مهم اینه که سعی کنیم قوی باشیمو کنار بیایم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره واقعا کی هست که دیگه غصه نداشته باشه خدا خودش کمکمون کنه ایشالا غصه و ناراحتی هاتون به زودی تمو ...

فداتون ان شاءلله . واقعا زندگی بیهوده ایه اصلا هیچ انگیزه و هدفی ندارم

فداتون ان شاءلله . واقعا زندگی بیهوده ایه اصلا هیچ انگیزه و هدفی ندارم

انشالله عزیزم... 😔😔اینطوری خوب نیست سعی کنین حال خودتونو خوب نگه دارین اگه لازمه حتما مشاوره انجام بدین 

اگه به کارای هنری علاقه دارین یه کار هنری رو یاد بگیرین و شروع کنین به کسب درآمد و یا حتی کار کردن برای خودتون خیلی برای روحیه تاثیر میزاره

انشالله عزیزم... 😔😔اینطوری خوب نیست سعی کنین حال خودتونو خوب نگه دارین اگه لازمه حتما مشاوره انجام ...

ممنون از نظراتت ...وای هرکاری میکنم خوابم نمیبره فردام که باید وایسم نهار درست کردن موندم اصن چی درس کنم دیشب خونه امشب خونه دخترخالم بودن مرغ خوردن چی بذارم موندم . 

2740
ممنون از نظراتت ...وای هرکاری میکنم خوابم نمیبره فردام که باید وایسم نهار درست کردن موندم اصن چی درس ...

منم الان 2 شبه نمیتونم بخوابم نزدیک پریودمه تا میام بخوابم بدنم گر میگیره و از تو داغ میشه بعد چند ثانیه هم لرز میکنم خیلی هم خوابم میومد

خب اگر غذا قبلی برنجی بوده نونی بزار اگه نونی بوده برنجی بزار مث برنج و کله گنجشکی یا همونو با نونم میشه خورد

من تیک عصبی دارم پاهامو زیاد تکون میدم البته بیشتر عادته...تو جمع دوستامون نزدیک ۳۰نفر دوست شوهرم گفت واای تیک عصبی داری...منم گفتم ب جا اینکه پای زن مردمو نگاه کنی حواست ب زن خودت باشه دیگه دهنو بست..😁بجا بغض کردن ب موقع جواب بده دلبندم👍

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
منم الان 2 شبه نمیتونم بخوابم نزدیک پریودمه تا میام بخوابم بدنم گر میگیره و از تو داغ میشه بعد چند ث ...

آییییی من دیشب تا صب نخوابیدم تا الانم سرپا و آشپزی کردم واقعا خستم بیش ازحد

لابلد عشقم .من ناراحت میشم زبونم بسته میشه

حداقل این بار یکی الکی خندید یه هه هه هه بکن با دهن کجی خواهر اینو دیگه نگو نمیتونم😂😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706