2726
عنوان

میخوام منفجرشم از بغض وغصه

1043 بازدید | 92 پست

امشب رفتیم خونه دوستم داشتیم شوخی میکردیم .بعد من گاوم خیلی حساسه یه لحضه خندیدم داشتم نارنگی میخوردم نارنگی میحوردم خیای ترش بود پرید گلوم . شوهرمو دوستم جوری مایوسم کردن و ش مسخرم کردن اونجا بودم میخواستم بزنم زیر گریه انقد ناراحت بودم امشبم خواهرشوهر اینام اومدن اینجا پیش اینا هعی خودمو نگه داشتم بغضم نترکه فک کنن ناراحتم اینا اومدن اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای خیلی حس بدیه ادم اصن از شوهرش توقع نداره انشب ب شوهرت بگو از رفتارش ناراحت شدی و فردا یا چند روز دیگ ام در کمال ارامش ب دوستت بگو ک حودشو جم کنه و جلوی شوهرت حق نداره مسخرت کنه تمام... برو از مهمونی لدت ببر

فکنم خیلی حساسی عزیزم و این باعث ضعفته.یکم قوی کن خودتو.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

چرا؟ ناراحت شدی

مگه پریدن غذا تو گلو انقدر خنده داره

خب خندیدن که خندیدن به درک

ناراحت نشیا

تو هم میخندیدی میگفتی چیه؟

نه اینکه بغض کنی اخه دختر

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
زیر پتو انقد گریه کردم کلا اشتباه تایپ گردم ببخشین 😔

آرام اجی آرام همیشه بدون هر کس مسخره میکنی از حسودیه ن از چیز دیگه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706