2752
2734

دوستان گویا دختر خاله مادرم سه هفته پیش خواب دیده که یه مرد روحانی ریش سفیدی با هاله نور اومده به خوابش و گفته شما یه بچه ناخلف بارداری و ایشون همون روز رفتن تست بارداری دادن و دیدن باردار هستن. چندروز بعد دوباره خواب دیدن امام رضا (ع) اومدن به خوابشون و گفتن شما بچه شیطان رو حمل میکنی و باید بکشیش و گویا این خوابشون چندبار تکرار شده و خود ایشون هم میگه بچم لگدهای محکم میزنه و حس میکنم شیطانه با اینکه هنوز یک ماه نیست باردارن. پدرشون تشخیص اسکیزوفرنی داشتن ولی خود دخترخاله مادرم تا حالا هیچ علایمی نشون نداده بودن تا شروع همین بارداری. حالا با اینکه خانوم مذهبی ای هستن اصرار بر سقط دارن. الان همه خانواده شون براشفته شدن و اوضاع بدی شده. لطفا اگه بیماری روانی جدی ای تو خانواده هست اسون ازش نگذرید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بهش بگو شبا شام کم بخوره

بچه یه ماهه هنوز دست و پا نداره یه توده سلوله

لگدش کحا بود😂😂😂😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

مطمانا خوابشون شیطانی بوده و حضرت امام رضا هیچ وقت چنین چیزی رو تایید نمی کنند حتی توخواب.صد در صد خوابی ک دیده تاییدی برا سقط نیست و به حال پریشون خودشون ربط داره.طفلی بچه

2706