2752
2734
عنوان

میخوام منفجرشم از بغض وغصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون بابت حرفاتون .خیلی سختم بود خیلی نمیدونم واقعا حق داشتم یابقول دوستایی که نظر میدن لوس بودم ول ...

من خودمم زود رنجم.. ولی سعی کن اصلا ناراحتی بیش از حد برای یه موضوع به خودت راه ندی... منم وقتی یه چیزی میشه مداااام فکر میکنم بهش و خودخوری میکنم اما کم کم دارم رو خودم کار میکنم که خیلی فکرمو بابت این چیزا مشغول نکنم تو هم همینکارو بکن برای آرامش خودت بهترین کاره... اگرم دوباره فکرش اومد تو سرت با خودت بگو گذشت و تموم شد خودتو سرگرم کارایی که دوست داری بکن 

منم یه بار یه سوتی دادم دوست شوهرم و زتش و شوهرم کلی بهم خندیدن اولش خیلی ناراحت شدم ولی بعدش با خودم گفتم که چی بیخیال الان هر موقه یادم میاد خودمم خندم میگیره 

آرامش خودت از هر چیزی مهم تره 

چقدر حرف زدم🤣🤣

وای خیلی حس بدیه ادم اصن از شوهرش توقع نداره انشب ب شوهرت بگو از رفتارش ناراحت شدی و فردا یا چند روز ...

چجوری به دوستم بفهمونم واقعا حرکتش بد بود که ناراحتم نشه 

2731
من خودمم زود رنجم.. ولی سعی کن اصلا ناراحتی بیش از حد برای یه موضوع به خودت راه ندی... منم وقتی یه چ ...

ممنون از حرفات ..درسته . ولی اخه یه بار دیگم که بیرون بودیم باهمین خونواده دوستم خواستم از یه چاله آبی بپرم پام پیچ خورد و اونجا هم همشون مسخرم کردن اونجا زیاد ناراحت نشدم گف خو چیزی نشد و خندشون گرفته بهمین خاطرم اصلا دوس نداشتم باز موقهیتی پیش بیاد مسخرم کنن که پیش اومدو بیش از حدم ناراحتم کردن

پس بجای ناراحتی اونم اگه همچین اتفاقی افتاد بهش بخند تا بفهمه زشت بوده کارش

من انقد بیچارم دلم نمیاد اتفاقا همین امشب خواهرشوهرداش تخمه میخورد پرید گلوش فوری رفتم آب اوردمو زدم پشتش بخدا بااینکه همینام بودن باز برا من کاری نمیکردن 

ممنون از حرفات ..درسته . ولی اخه یه بار دیگم که بیرون بودیم باهمین خونواده دوستم خواستم از یه چاله آ ...

خواهش میکنم ❤️ 

شاید به خاطر همون بود که ایندفعه خیلی ناراحت شدی عزیزم البته یه چیزی هم هست اینکه ممکنه اونا خیلی زیاد تر از شما با شما احساس صمیمیت میکنن که خندیدن و تو دلشون فکر کردن ناراحت نمیشی

اینم هست

خواهش میکنم ❤️  شاید به خاطر همون بود که ایندفعه خیلی ناراحت شدی عزیزم البته یه چیزی هم هست ای ...

خندیدنشون که اشکالی نداش .اما بی تفاوتی و حرفای ناراحت کنندشون دلمو شکست واقعا

به نظرم اصلا محلش نده وسرسنگین باش این چه دوستیه واقعا

دوست خوبیه اما تواین موردا اینجوریه . وگرنه خیلی خوبیا هم داشته برام ادم باید از حق نگذره بایه بد کلی خوبی یادش نره چون واقعا ازش انتظارم بیشتره توقع همچین حرکتایم ندارم اما دوسه بارع نمیدونم چرا جوری رفتار میکنه خودشو بهتر نشون بدع . نمیدونم شاید این فکرم اشتباهه نمیدونم اما چن بار گف شوهرم گفته نگا غذا درس کردن ورفتار دوستت بکن تو اصلا اینجوری نیستیو باهاش دعوا کردع بود البته این حرفای خودش بودع ومن راست ودروغش نمیدونم

خندیدنشون که اشکالی نداش .اما بی تفاوتی و حرفای ناراحت کنندشون دلمو شکست واقعا

اره خب حق داری ولی سعی کن دیگه فکرشو نکنی

یه بار یه روانشناس بهم گفت اگه فکر چیزی که گذشته اذیتت میکنه بنویس رو کاغذ بریز دور نمیدونم چقد تاثیر داره اما خب از هیچی بهتره

مهم اینه که تو به شوهرت حرفاتم زدی و تمام

حالا دیگه خودشون میدونن 

خودتو اذیت نکن بهش بگو خوب باشه ولی حق نداره شماروپیشبقیه کوچیک کنه 

ممنون . حتما بهش میگم چون واقعا اون باید خوب منو بخواد نه بدمو باید دوست باشه نه دشمن اینجوری دلمو بشکنه اما میگم نکنه سواستفاده کنه بهش بگم

اره خب حق داری ولی سعی کن دیگه فکرشو نکنی یه بار یه روانشناس بهم گفت اگه فکر چیزی که گذشته اذیتت می ...

میدونین دراصل من دیگه انقد فکروخیال غصه وناراحتی دارم که دیگه گنجایشم پرع نمیتونم تحمل ناراحتی بکنم سریع میشینم گریه میکنم و میگم من بدبختم راه به راه بهشم اضافه میشه