2733
2739
عنوان

میخوام منفجرشم از بغض وغصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 92 پست
هیچ وقت نباید اجازه بدی مسخرت کنن توام پرو پرو باید میخندیدی حتی بیشتر بغد میگفتی همینه کع هست

اخع چجوری اون لحظه یا بعدش میتونستم بخندم میگم جوری شدم دست وپام بی جس شد هیچکدومشونم عین خیالشون نبود فقط مسخره میکردن 😣😣😣خیلی بیچارم .خیلی .😔وقتی که شوهرم این همه ادعاش میشه دوسم داره پشتیبانمه کنفم میکنه چه انتظاری از غریبه میشه داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخیییی عزیییزم خب فردا باهاش صحبت کن بگو که انتظار داشتم بزنی پشتم چون واقعا داشتم خفه میشدم ولی خب ...

گفتم کلی حرف زد که من ناراحتت شدم ولی چ فایده ..آبی ک ریخت دیگه جمع نمیشع ..من واقعا شخصیتم خوردشد پیش اونا . بعدم که معذرت خواهی نکرد گف تقصیرت بوده باید نمیخندیدی

اخع چجوری اون لحظه یا بعدش میتونستم بخندم میگم جوری شدم دست وپام بی جس شد هیچکدومشونم عین خیالشون نب ...

الهی بمیرم برات کلا باید رو خودت کار کنی گلم م قبلا مثل تو دلنازک بودم انقد تو خلوت با خودم کار کردم تا خوب شدم الان کسی مسخره کنه خودم بدتر میخندم بعد میگم همینه که هست شوهرت چرا عصبی شد؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2738
الهی بمیرم برات کلا باید رو خودت کار کنی گلم م قبلا مثل تو دلنازک بودم انقد تو خلوت با خودم کار کردم ...

خدانکنه عزیرم ..دل نازک نیستم واقعا حرکتشون بد بود واقعا خیلی خجالت شدم خیلی تو عمرم انقد تحقیر نشدم اونم بخاطر یه امر طبیعی که برا هرکسی ممکنه پیش بیاد ولی بیش از حد بد رفتارکردن خیلی ...میگف چراخندیدی که اینجوری بشه

گفتم کلی حرف زد که من ناراحتت شدم ولی چ فایده ..آبی ک ریخت دیگه جمع نمیشع ..من واقعا شخصیتم خوردشد پ ...

ای بابا

ولی یه چیزی بگم بهت سعی کن قوی باشی با گریه کردن و بغض و ناراحتی زیاد این مشکل درست نمیشه سعی کن آرامش تو به دست بیاری و تو آرامش این نکته رو به همسرت بگی که دوست داری جلوی جمع احترامت حفظ بشه و بهش بگو اگه خودش چیزی می‌پرید گلوش و تو اون حرفارو میزدی ناراحت نمیشد؟ 

خدانکنه عزیرم ..دل نازک نیستم واقعا حرکتشون بد بود واقعا خیلی خجالت شدم خیلی تو عمرم انقد تحقیر نشدم ...

حق داری عزیژم میدونم سخته ولی سعی کن زیاد بهش فکر نکنی و خودتو اذیت نکنی دوستت باهاش سرسنگین باش بفهمه ناراحت شدی شوهرتم همینجور تا حساب کاز دستشون بیاد

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
خدانکنه عزیرم ..دل نازک نیستم واقعا حرکتشون بد بود واقعا خیلی خجالت شدم خیلی تو عمرم انقد تحقیر نشدم ...

چقد نفهم بودن بجای این ک بزنن توو کمرت چیزی توو گلوت باشه بیاد بیرون میخندیدن خدا شفاشون بده حق داری ناراحت بشی

2706