2703
2553
عنوان

میخوام منفجرشم از بغض وغصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت نگیر عزیزم درسته خیلی ناراحت شدی اما به این فک کن که واقعه اتفاق بدی نیفتاده فقط یه چیزی پریده گ ...

اخه واقعا بعد پرید گلوم داشتم خفه میشدم . شوهرم جا اینکه بگه آب بخور یاچیزی داد میزد برو اونور هرکاری میکردم نمیتونستم از جام تکون بخورم😢😢😢😢دوستمم کرکر میخندید و مسخره میکرد 

2720
میگم کنفم کردن خجالتم کردن .سرع اینکه چیزی پرید گلوم .....بعدم که گفتم اصلا درس جوابمو نداد

آخه این موضوع اصلا مسخره کردن نداره چقدر دوستت و شوهرت عجیب غریبن ک ب این موضوع خندیدن و مسخره کردن 

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2714
اخه واقعا بعد پرید گلوم داشتم خفه میشدم . شوهرم جا اینکه بگه آب بخور یاچیزی داد میزد برو اونور هرکار ...

اخیییی عزیییزم خب فردا باهاش صحبت کن بگو که انتظار داشتم بزنی پشتم چون واقعا داشتم خفه میشدم

ولی خب به نظر من خیلی ارزش نداره حال خودتو بد کنی 

گذشت و تموم شد

وااای سر چه چیزایم ناراحت میشین🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یعنی خدایی شما ناراحت نمیشید توجمع مایوس بشین خدای نکردع خجالتتون کنن جوری حرف بزنن که درحد جنون عصبی شین .مگه تاحالا کسی چیزی نپریده گلوش این ناراحتی و بد حرف زدن داره 

میگم کنفم کردن خجالتم کردن .سرع اینکه چیزی پرید گلوم .....بعدم که گفتم اصلا درس جوابمو نداد

هیچ وقت نباید اجازه بدی مسخرت کنن توام پرو پرو باید میخندیدی حتی بیشتر بغد میگفتی همینه کع هست

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
حالا چرا شوهرت میگفت برو اونور

میگف بلند شو چرا خنیدیدی تا اینجوری شه باعصبانیت تمام میگف . دوستمم و شوهرش همش میخندیدن ومسخره میکردن که سر  خنده به فنا رفتی درحالی که ربطی به خنده نداش بخدا .

2706