2733
2739
منم با این اعتقاد مهریه انداختیم حالا که شوهرم خیانت می‌کنه طلاقم بگیرم این مهریه تو این روزگار و ...

۲۱۰ میلیون حدودا.پول یه واحداپارتمانم نمیشه ک مثلا یه سرپناه بگیری براخودت

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
اسلام گفته هر چقدر خانم بگه مرد اگه توان پرداخت این مبلغ رو نداره میگه نمیتونم این حرف که میگن مهریه ...

الان کی قبول میکنه در حد توان مرد باشه خودت قبول میکنی روشنفکر

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون بابای احمقش که اینو داده دستش و عکس این بچه رو پخش کرده یعنی آدمه این عکس تا مدتها تو ذهن این بچه میمونه 

اون اگه پدر بود شرط نمیزاشت مهرت یا بچه

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
اون بابای احمقش که اینو داده دستش و عکس این بچه رو پخش کرده یعنی آدمه این عکس تا مدتها تو ذهن این بچ ...

خوب کرده اگه این زن اینکار کرده یاید ابروش بره عکس پخش بشه تا دیگه کسی اینکار نکنه

2731
من تیتر نزدم ببین پلاکارده به چشمای پسر نگاه کن قدیما زنا میساختن الان میگن بالای چشمت ابرو تهدید ...

ما یه بار زندگی میکنیم چرا باید بسازیم؟

اینقدر ضدزن نباشد

قرار نیست زن قدیم رفت رفت تو چاه امروزی ها هم برن البته که چقدر زن قدیم دستمزد خوبی بیش از حدش میداد

نه ازدواج میکنیم یکی بهمون اجازه خروج کشور  حق طلاق حق حضانت بچه هامون حق کار نده دلمون اق ...

پس بگو از سخت گیری خانواده ازدواج کردی که بری برای خودت خارج کشور نه عزیزم خونه شوهر از این خبرا نیست بهدشم شما تو دوران خواستگاریت میتونستی اینارو شرط کنی حق طلاق و که همون روز اول حرفشو زدی میگفتی بده به من اگه نداد زنش نمیشدی اگه دلت اقا بالاسر نمیخواست پس چی میخواست حساب بانکی 

مادرش اینو نفروخته قضیه عکس اینه بابا جونم می‌خواسته اینو به جای مهریه بده به مادرش 

کفالت بچه با پدره وظیفه که متاسفانه آقایون بچه رو میکنم چماق تو سر زن بیچاره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اون بابای احمقش که اینو داده دستش و عکس این بچه رو پخش کرده یعنی آدمه این عکس تا مدتها تو ذهن این بچ ...

اگه اون پدر واقعا پدر بود هیچ وقت از بچش اینطوری استفاده نمیکرد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
پس بگید بخاطر مهریه ازدواج کردین

نه اگر این طور بود که مهریمو دویست سیصد تا مینداختیم مثله دخترهای فامیل 

مهریه پشتوانه زن میتونه باشه تو شرایطی که مرد به عهدش وفا نمیکنه

زن میتونه مهری رو ببخشه اگر مرد پابند همه چی باشه

اگر مرد باشه نه نامرد

شما هم خدا جوابتو بده

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

نه عزیزم من هر چقدر میخوام میگم اگه هم کم بگم بقیه حق ها رو میگیرم اون آقا هم اگه میتونه و منو میخواد که قبول میکنه اگه هم نمیتونه به سلاااامت من فقط حرف حق و حرف اسلام رو زدم چطور مواقع دیگه که به نفع آقایون هست میگن اسلام گفته ما مردیم و .... اونوقت موقع مهریه که میشه حرف ها عوض میشه 🙄 من به قول شما روشنفکر فقط حقااااایق رو بازگو کردم😄

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

من‌ خودم به شخصه حاضرم 14 سکه مهرم باشه واسه کسی که اخلاق داشته باشه بچه ننه نباشه از حق بگذره بخاطر نن جونش... دست و دلباز باشه همونی که داره رو دریغ نکنه از زن و بچه نفقه زنشو بده...  گذشت داشته باشه مثل اون خانومی ک اومدن اینجا تعریف میکردن چون دوتا مانتو خریدم نیاد مانتوم و جر بده خسیس نباشه با شهید ک ازدواج نمی‌کنیم میگید سنتی ازدواج کن خب سنتی ریسکه دیگه نمیشه خودمونو از چاله بندازیم تو چاه بدون هیچ توقعی که اگه الان جامعه انقد خوب می‌بود که 313 نفر آدم با اخلاص پیدا می‌شد که امام زمان ظهور کرده بود

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
اگه اون پدر واقعا پدر بود هیچ وقت از بچش اینطوری استفاده نمیکرد 

دقیقا دیده نتونسته کاری کنه بهش فشار اومده

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

به ما حق برابر مردا بدن یا ی حق و حقوقی برا ما بزارن ما مهریه نمیخواییم وقتی زن ازدواج میکنه برده میشه دیگه حالا بعضی از اقایون درست تربیت شدن واسه زنشون ارزش قایلن فرق داره وگرنه تمام اختبارات درس سفر حتی خونه پدری رفتن کار کردن و...... با مرده حالا ی مهریه هست ک اونم هزارو یک راه فرار واسه اقایون هستش خیلی راحت میتونن بپیچونن مهرتو ببخش طلاق بدم چ میدونم هزار راه واسه ندادنش دارن اونم بابا نخواستیم ارزونیتون فقط حق انسانی ب ما بدید

نه عزیزم من هر چقدر میخوام میگم اگه هم کم بگم بقیه حق ها رو میگیرم اون آقا هم اگه میتونه و منو میخوا ...

مهریه قبول داری چند همسری به شزط عدالتم قبول داری گلم

دین در حد توان به قول اسلام کشورای دیگه اسلامی کدوم مهریه چند صدتا سکه

@نی_نی_یار_5      

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2      

@مونا_تهرانی      

نمیبینین تو این کشور هیچ حقی براییک زن نیست 

اینهمه ظلم و ستیز نسبت به جنس مونث را نمیبینین 

لطفا به این تاپیک رسیدگی کنین

آدرس این تاپیکم برای پلیس فتا میفرستم تا اینجوری با احساسات مادرا بازی نکنن 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.