2733
2739

انقدر این مردا زنها رو اذیت میکنن که زنها .... 

تفلک بچه ها 

ولی اکثرا مردها مقصرن

بچه ها قربانی

مردها باید بدونن مهریه ی زن یک دین هست که بر گردنشونه

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سگم بچش ول نمیکنه

شما هم تاپیکت کاملا ضد زنه. از کما میدونی سگ هم بچه اشو ول نمیکنه؟ این نسون میده که شما چیزی از طبیعت نمیدونی و فقط چیزهایی که بهت گفتن رو کپی مینکنی

سگ اگه لازم باشه بچه اشو هم میخوره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
انقدر این مردا زنها رو اذیت میکنن که زنها ....  تفلک بچه ها  ولی اکثرا مردها مقصرن بچه ...

دین در حد توان به قول اسلام

کشورای دیگه اسلامی کدوم مهریه چند صدتا سکه

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2738
قانون مهریه شما که انقدر روشنفکری و مطالعت بالا اینه؟؟ واسه ما بیسواد بگو لططفا یعنی در اسلام گفتن ...

اسلام گفته هر چقدر خانم بگه مرد اگه توان پرداخت این مبلغ رو نداره میگه نمیتونم این حرف که میگن مهریه رو کی داده کی گرفته اشتباهه مهریه عندالمطالبست و حققق زن خود اسلام گفته بعد عقد و توی دوران زندگی هر موقع زن اراده کنه میتونه مهرش رو بگیره و مرد تا لحظه ای که زندگی کنه این دین به گردنشه توی ایران اینطوری جا افتاده که زن هر موقع خواست جدابشه باید طلب مهر کنه الان سکه کشیده بالا من تقریبا چهارپنج سال پیش یکی از اقوامم ازدواج کرد مهریش زیاد نبود تا یه دعوای ساده میشد مرد میگفت هرررری برو خونه بابات طلاقت میدم مهریت هم تمام و کمال میدم 😑 فقط سر یه جروبحث ساده شما هم زنین واقعا یعنی باید اینطوری باهاتون رفتاربشه ( ازقدیم گفتند از ماست که برماست ) دققییییقا مصداق همینه امیدوارم توی زندگی گیر آدم ناتو نیفتید که دقیییییقا خدای نکرده درک میکنید همه این چیزهایی که گفتم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

چرا باید یه زن انقد مستاصل بشه که مجبور شه بین مهریه و بچه یکی رو انتخاب کنه حقوق دیگه رو بهمون بدن مهریه ندن خیلی پررو شدن نه میخوان مهریه بدن نه باقی حقوق خانمارو

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
مهریه خود من ۱۴ تاست و کلا اعتقادی به مهریه ندارم ولی نمی دونم چرا اینهمه واسه آقایون سنگینه در حالی ...

منم با این اعتقاد مهریه انداختیم

حالا که شوهرم خیانت می‌کنه

طلاقم بگیرم این مهریه تو این روزگار و زمونه به چه کار میداد

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
نمیدونم چرا یه عده وقتی نمیتونن مسئولیت قبولکنن بچه میارن میگن صف مهریه گرفتن غلغله شده!

اگ این مهریه نبودخیلی ازمردا خیلی غلطامیکردن والا 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
پس بگید بخاطر مهریه ازدواج کردین

نه ازدواج میکنیم یکی بهمون اجازه خروج کشور  حق طلاق حق حضانت بچه هامون حق کار نده دلمون اقا بالاسر میخواست 😐😐

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706