2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمیدونم چرا یه عده وقتی نمیتونن مسئولیت قبولکنن بچه میارن میگن صف مهریه گرفتن غلغله شده!

اون‌بچه باباهم داره

مگه تو زندگیش بودی که مادرشو مقصرمیدونی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

مهریه خود من ۱۴ تاست و کلا اعتقادی به مهریه ندارم ولی نمی دونم چرا اینهمه واسه آقایون سنگینه در حالی که طبق توافق خودشون حق طبیعیه خانومه.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2714
نمیدونم چرا یه عده وقتی نمیتونن مسئولیت قبولکنن بچه میارن میگن صف مهریه گرفتن غلغله شده!

خوبه خودت خانومی. 

مادر شدی؟ 

ی مادر ببین ب چ وضعی میرسه ک جیگز گوششو ول میکنه. چون نمیتونه نگهش داره چون پشتیبان نداره پول نداره. اونوقت راحت تیتر میزنی فروخت؟ صف مهر شلوغه؟ انصاف خوبه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

متاسفانه همینجا خیلیارو دیدم با وجود خیانت و اخلاق بد شوهرشون بچه دار شدن و بچه ها قربانی دعواها و طلاق پدر و مادرن

اما در کل طلاق خیلی بهتر از زندگی پر از تنشه

خصوصا برای بچه ها

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706