2737
2734
خوب کرده اگه این زن اینکار کرده یاید ابروش بره عکس پخش بشه تا دیگه کسی اینکار نکنه

نه من نه شما نمیدونیم علت جدایی اینا چی بوده ولی هر چیزی هم که بوده پدر یا مادر حق ندارن از بسه استفاده ابزاری کنن

الانم بنظرم ابروی پدره رفته نه مادر اینو مطمئن باش

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
سگم بچش ول نمیکنه

عزیزم خودت ازدواج کردی؟ خانوم واقا ازدواج میکنن با هم عالی هستن بچه دار میشن .کم کم‌مرد رنگ عوض میکنه با زن بدتا میکنه کتک میزنه زن پشتیبان نداره،خانواده ش پشتش نیستن..هیچ پولی نداره فقط دوست دارم بمن بگی ای زن باید چکار کنه؟مرد میگه برو گمشو دیگه نمیخوامت دلمو زدی...زن باید حق و حقوقشو بگیره یانه...خوب زن بجشو دوست داره ولی طلاق بگیره با یک بچه بدون پول کجا بره چکار کنه...از طرفی مرد از خداشه زن بچه رو همم ببره چون زیرسرش بلند شه با بچه نمیتونه خوش گذرانی کنه..ب زنش میگه مهرتو ببخش بچتم بردار ببر....عزیزم این انصافه ب نظرت؟خداوکیلی اصلا من یکی نمیتونم اینو تحمل کنم...حالا زندگیت ،عمرت ک رفت با سیاهی...ی قرون پولم ک نداری ی بچه هم ک باهاته ک دنیاته ولی نمیتونی پشت و پناهش باشی..و حرفهایی ک پشت سرته...و مردی ک دورادور میبینی داره خوس گذرونی میکنه بدون مزاحم بدون دردسر.....من نمیگم همه ی زن ها عالی هستن ولی اینو باور کنید درصد زن هایی ک ب پوچی رسیدن بیشتره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بگو از سخت گیری خانواده ازدواج کردی که بری برای خودت خارج کشور نه عزیزم خونه شوهر از این خبرا نیس ...

عزیزم من خودم هم شغل داشتم هم تحصیلات هم کاملا از لحاظ مالی درحد همسرم بودم اما مهریه رو گذاشتم چون قوانین عجیبه  یه نمونه مسخره اش اگه اقایی خدایی نکرده فوت کنه مادروپدرش بیشتر از همسرش که پا به پاش تلاش کرده ارث میبرن فقط مهریه تا حدودی این کمبود رو جبران میکنه یا هزار مشکل دیگه اگه خارج از ایران مهریه نیست درکنارش زن درهنگام طلاق نصف اموال و درصدی از درامد رو بدست میاره خانم ایرانی همون مهریه ام براش فقط وجه المصالحه است وگرنه کسی بهش مهریه نمیده

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2742

من پسر خاله عوضیم به زنش که تو اتاق خونه مادرشوهرش باهاش زندگی میکرد و کلی باهاش ساخت گفت برای طلاق و حضانت باید مهریه ببخشی تازه چون بچه دختر نباید ازدواج کنی

خودش بچه ول کرد اصلا نمیبینش رفت دختر مجرد گرفت بچه دار شد زورش میاد ۵۰۰ تومن بده بچه گوشی بخره یه رستوران نمیبره کی این ظلم جواب میده؟

جمع کنید بابا 

خانم هایی که هی میگید خدا گفته مهریه حق زنه حق زنه چرا جاهای دیگه به حرف خدا گوش نمیدید چرا جایی که خدا گفته مرد حق داره ۴ تا زن بگیره رو نمیگید الان درسته همسراتون برن ۴ تا زن بگیرن بگن حقمونه خدا گفته پس همیشه به نفع خودتون کارنکنید 

خانم هایی که هی میگید خدا گفته مهریه حق زنه حق زنه چرا جاهای دیگه به حرف خدا گوش نمیدید چرا جایی که ...

الان شما حرف حسابتون چیه؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2740

اینا کاربری اقایونن با اسم زنونه مخالف مهریه حق  طلاق حق کار زن و کلا مخالف اینن زن نفس بکشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اینا کاربری اقایونن با اسم زنونه مخالف مهریه طلاق کار زن و کلا مخالف اینن زن نفس بکشه 

اصلا معلوم نیست چی میگه؟ چی میخواد؟ حالاخودش مهریه نداشته باشه همسرش 4تا بگیره.

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
اینا کاربری اقایونن با اسم زنونه مخالف مهریه طلاق کار زن و کلا مخالف اینن زن نفس بکشه 

یعنی من

واقعا متاسفم واسه قضاوت و دروغ که بهم چسبوندید من ده بار عکس گذاشتم کلی دوست دارم اینجا

روا نیست اینکار نمیبخشمت

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...

والاااا  تو این اسلام نه اصلا تو ایران ی همین مهریه حق زن هست وگرنه قانون هاشون ضد زنن..همین مهریه هم ب چشم نمیبینن..والا بعضی ازین مردها اونقدم عوضی ان زن مجبور میشه ببخشه بس اذیت میکنن..نمونش کم ندارم دوروبرم دارم میبینم برادرم وکیل هست

2706