2733
2734
عنوان

یه خاطره خنده دار از دوران دبستانم 😂😂😂شمام بیاید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2946 بازدید | 192 پست
اره پریناز میخام توبه کنم 😂

بکن کسوفت😂

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

این واسه من نیست 

یکی از دوستام تو کلاس بودیم معلم رفت بیرون از کلاس نگو دم در کلاس وایساده دوستم فکر کرد نیست به من گفت خیلی‌دی**وث****ی معلمم شنید آقا کل زنگو داشت داد میزد که کی بود اینو گفت بگه کاریش ندارم😐🤣یه بارم من به مامانم گفتم این مدیر ما نمیخاد از ما بگ*شه بی*رون😐

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمممم😂😂😂😂😂😙

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
دخترم دو نیم سالش بود رفتیم هایپر همینجور داشت راه میرفت یهو دادزد بابا بابا بیا پوشک مامان یه نوار ...

وای کلا با نوار داستان داری

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
2728
مثل کی😐😐😂😂😂 برم واست تاپیک بزنم فقط عنوانش ضدحاله تا بیان😁

حالا یکیو پیدامیکنیم 😂😂😂

ممنونم❤😍

بآ قآنونِ خودِت زِندِگی کُن ، اینجآ پُشتِ سَر خُدآ عَم حَرف میزَنَن .              

😂😂😂😂😂😂😂

من که نگم برات

خواهرم و کتک میزدم

ولگرد بودم

پول زور می‌گرفتم

تو مدرسه با استعداد مدرسه بودم😁مدام در حال نقاشی کشیدن و نوشتن بودم بچه مظلومی بودم توی مدرسه

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2740
اها خوشومدی😍❤

مرسی😍❤

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁

یه بار از طرف اموزش پروش اومده بودن سر کلاسمون بعد یکی از بچه ها رو بردن پا تابلو بهش دیکته گفت بعد گفت حالا میتونی بشینی اونم همونجا زیر تابلو قشنگ نشست ب حالت چهار زانو بعد مرده قشنگ نگاش کرد گفت دخترم اونجا رو نمیگم بشینین سر جاتون... یعنی کلاس رفت رو هوا😂😂

برای تو برای چشم هایت... برای من برای درد هایم... برای ما برای این همه تنهایی... ای کاااش خدا کاری میکرد... شاملو 
همش نوار  بهداشتی تو خاطراتت هست🤣

آره دیگه منو نوارام 🤣🤣🤣🤣

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2706