2737
2739

من بچگیم خنگ بودم 😐مثلن مقنعه مو برعکس میپوشیدم میرفتم مدرسه توحیاط میپوشیدم حواسم نبود😂😂😂 ی روز داشتم برمیگشتم از مدرسه شادوخرم همینکه رسیدم خونه مامانم بااین قیافه نگام میکرد😐😐😳😳😳یهو گف میـنـا کیـــفت کو😐😒منم ب شونه هام دست زدم ببینم کیفم هس ک مامانم چی میگه 🤨🤭

ی نیم نگاهیم ب شونه هام کردم بله تازه فهمیدم کیفمو تومدرسه جاگذاشتم🤦‍♀️از راه خونه تامدرسه رو فقط دویدم ی نفسا وقتی دیدم مدرسه تازه میخاد بسته بشه انگار دنیارودادن بهم انقد خوشحالم بودم😐مستخدم پرسید برا چی برگشتی بااین قیافه😶

منم گفتم اومدم کیفمو ببرم😌😌بدبخ کپ کرد😂😂😂دوستام دخترعموهام از منم خنگ تر بودن توراه برگشت نگفتن کیفت پس کجاس😂😂😂😂

شاید خندتون نیاد بخاطر وضع الانمون امیدوارم زودتر شرش کنده بشه

ضدحال نزنید😒باتچکر😂😂✋

@هدوءبیکران    

@azizdelllllll    

@zahra12345gh    

@بانو_ملکه    

@پریناز_خانوم    

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   

عشقی بامعرفت فدای مهربونیت بابا بیشتر از این خجالتم نده عاقااااا اعتراف من عااااشقتم😶😁❤❤❤❤❤👭👭👭👭👭👭😘😘😘😘😘

فکرم یه جا دیگه است😐

یادم میاد کلی دعوا میکردم

بعد یکی زدم نزدیک بود دستش بشکنه😂😂😂

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

خدا قوت پهلوان😂❤

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2740

دخترم دو نیم سالش بود رفتیم هایپر همینجور داشت راه میرفت یهو دادزد بابا بابا بیا پوشک مامان یه نوار بهداشتی برداشته بود دستش وای یهو چشمم بهش افتاد پوکیدم خیلی آروم و ریلکس از کنارشون رد شدم از لابلای قفسه بزنم بیرون که بلند صدام کرد مااااماااان بیا منم اصلا بروی خودم نیاوردم زدم بیرون.دومیش یه بار رفتیم خونه دوست همسر که خیلی مذهبین منم یه نوار بهداشتی همینجوری انداخته بودم تو کیفم یهو اونجا همسرم گفت اون دفترچه رو بده من منم تا دراوردم نگو نوار بهش چسبیده بود خدا نصیبتون نکنه شوهرم جوری دفترچه رو پرت کرد سمتم من پریدم روش اون صحنه هنوز یادم میاد نصف میشم از خنده یارو هم کلا نمیتونست حرکتی بزنه خخ سومیشم مهمون اومده بود دختر منو دختر مهمونمون رفتن اتاق بازی کنن یهو از اتاق یه بسته نوار پرت شد وسط هال همیشهههه یاد اون صحنه اخراجیها میفتم که جواد هاشمی یه نارنجک مشقی پرت کرد یهو یکی ازون بالا پرید روش منم بهمون شدت خودمو پرت کردم روش وای خانومه اینقد خندید نفسش بند اومده بود اینم خاطرات چیز دار من 😅😅😅

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
@دخترلاکچری20     @oliviia     @دلبراماوحشی    

سلام خشگل خانوم 😍😍

خنگول کی بودی تو😘😘

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

خنده دار نبود خیلی عادی بود 🤣🤣🤣🤣. من دوران راهنمایی هم چند بار پیش اومده که کیفمو جا گذاشتم. تازه همین الانشم جا میذارم 

یه بار بچمو با کالسکه بردم رسوندم مهد کودک بعد داشتم با کالسکه خالی برمیگشتم خونه ییهو یکی بهم گفت واااای خانووووم بچتو کجا جا گذاشتی 🙄

اخیییییی 

ولی من حس میکنم این افراد خیلی باهوشن ولی سر با هوان

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

😂😂😂😂دیوثــکـ😂😂

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2706