2737
2739
عنوان

پول دزدیدمم😂😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 136 پست
پدر و همسری ک بذاره همسر و دخترش بهش بگه پول لازم دارم اصلا درک نداره هر ماه باید حساب رو پر کنن و ب ...

خوشبحالت😐😐😐😐😐مطمعنی ایرانی؟!

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما با همین فرمون برو.انشالله به مشکلی نخورید و خوشبخت بشید ..

تا پدرم هست غمی ندارم فعلا دغدغه من دانشگاه و درسم هست تا بعدها.... 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2728
اهان پس عقد کرده نیستین_چون وقتی عقد کنید تقریبا وظیفه همسر شمارو تامین کنه  خودم اینطور بودم ...

اومده خواستگاری و حرف زدن باهم همین الان تقریبا میشه آشنایی ولی خب ما قصدمون جدیه ک میگم نامزد

خوشبحالت😐😐😐😐😐مطمعنی ایرانی؟!

بخدا پدر من این مدلی هستن من اصلا نمیگم پول خودش هرماه میریزه خرج اضافه ک دارم متوجه میشه چون لس بانک براش میره دوباره شارژ میکنه من فک میکردم همه این طوری هستن 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2740
برای فرار از خونه اتون خودتو توی چاه بزرگتری ننداز الان اون آقا باید خوذش بگه کم و کسری نداری چیزی ن ...

اخهه ما هنوز حتی جشن هم نگرفتیم مامان بابای من نمیذارن جدی شه اون حتی باباش خونه هم زده به نامش ک ما ازدواج کنیم

بخدا پدر من این مدلی هستن من اصلا نمیگم پول خودش هرماه میریزه خرج اضافه ک دارم متوجه میشه چون لس بان ...

ن جونم ماواسه خوردخواراکمونم خودمون باید پول بدیم

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
الان عذاب وجدانت رفع شد عزیزم؟ یا ذهنتیت چند تا آدمو نسبت به خودت بد کردی؟یا یه جورایی اومدی گفتی م ...

من فقط خواستم دردو دل کنم آدم تنبلی هم نیسنم اگ خونده باشی نوشتم ک حتی دنبال پرستاری سالمندا بودم اما بابام نمیذاره منم زورم نمیرسه بهش 

2706