2733
2734
عنوان

پول دزدیدمم😂😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 136 پست
اگ بگم نمیدن سر کار هم بگم دعوا میکنن

با لوس بازی 

شاید ندارن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اسمش که واضحه دزدی یارانت هم دست همونیه که خرجت رو میده شما بجای اینکه با پول این و اون پس انداز ک ...

همتون فقط میگید برو سر کار من یه بار یه کاری پیدا کرده بودم به بابام گفتم وسط،خیابون خوابوند تو گوشم😔میگه میخوای آبرومونو ببری مثلا بری در مغازه وایسی خب چکار کنم من تا وقتی دانشگام تموم نشده کجا به من کار بهتر میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دردم همینه نه پول میدن نه میزارن خودم برم سر کار بخدا من به هر کاری باشه راضیم حتی نگه داری سالمند ک ...

بهشون بگو یابزارین برم سر کار یا حداقل خرجمو تا حدی بدین هنوز عقد نکردم که توقع دارین نامزدم بده

اگ شرایط مالیه خانواده بده اون مسئله فرق میکنه

🇵🇸🇮🇷...👀 توجه کاربران عزیز:غلط املایی داشتم بگید بهم✍️💓
2731
ببخشیدا شرعا خرج دختر با پدر و همسر هست یعنی تا کی خرج بدن اصلا یک خانم شرعا و عرفا و اخلاقی نیاید ب ...

کدوم شرع و عرف و اخلاق رو منظورتون هست؟؟

من 100% با حرف شما مخالفم. ما زنها 50% جامعه رو تشکیل دادیم و باید برای خودمون بتونیم روی پاهامون وایستیم و استقلال کامل داشته باشیم.

من افرادی که همش وابسته هستن اصلا نمی تونم درک کنم. اینکه برای هر خواسته و نیاز کوچیک یا بزرگش دستش جلوی پدر یا همسر دراز باشه.

تورو خدا سعی کنید در جوانی روی پاهای خودتون وایستید و مستقل باشید تا شخصیت محکم و اجتماعی داشته باشید.

دردم همینه نه پول میدن نه میزارن خودم برم سر کار بخدا من به هر کاری باشه راضیم حتی نگه داری سالمند ک ...

تو خیلی سن ات کمه نمیتونی حقت رو بگیری با این همه گرگ.... کار بیرون خیلی سخته اذیت میشی کم میاری 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
باید داشت چون وظیفشونه بحث ضعیف و قوی نیست مگه خانم وظایفی نداره آقا هم وطیفه داره بعدم این طفلی بره ...

درسته از بجا باید شروع کنه.اومدو دعوا شد شوهر هم پول نداد!یا اصلا دعوا نه.اومد برای خودش لباس و خرید اضافه داشت که شوهر نمیده .کلی گفتم اگر دوست ندارید نرید 

همتون فقط میگید برو سر کار من یه بار یه کاری پیدا کرده بودم به بابام گفتم وسط،خیابون خوابوند تو گوشم ...

چی میخونی

چقد مونده از درست

خرج خوردخوارکت چی؟ اللن نه یباردیگ اینکاروبکنی‌میفهمن تویی

میدونی فقط برا من پول ندارن وگرنه برا خونواده و خواهر برادراشون میلیونی قرض میدن 😔خرج خورد و خوراک چیه پس پدر مادر بچه رو به دنیا میاره ک اینجوری ولش کنه حقم دارید شماها تاحالا برا یه دکتر رفتن تا یه ماه سرکوفت نخوردین 

باشه عزیزم شعار دادن عالیه شما همه طوره کار کن فرسوده بشو خرج خونه هم بده زندگی رو بچرخون بچه داری ه ...

شوهر و پدر رو بزار کنار.شما خودت شخصیت نداری ؟دوست نداری محتاج نباشی؟

میدونی فقط برا من پول ندارن وگرنه برا خونواده و خواهر برادراشون میلیونی قرض میدن 😔خرج خورد و خوراک ...

😢الهی عزیزم از خدا بخاه کمکت کنه

هر کسی نمیتونه این وضعیتو درک کنه چون در شرایط قرار نگرفته

درسته از بجا باید شروع کنه.اومدو دعوا شد شوهر هم پول نداد!یا اصلا دعوا نه.اومد برای خودش لباس و خرید ...

پدر و همسری ک بذاره همسر و دخترش بهش بگه پول لازم دارم اصلا درک نداره هر ماه باید حساب رو پر کنن و بپرسن لازم نداری من پدرم اینجوریه تا الان نگفتم پول از نه سالگی تا الان ک بیست و هشت ساله هستم 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
میدونی فقط برا من پول ندارن وگرنه برا خونواده و خواهر برادراشون میلیونی قرض میدن 😔خرج خورد و خوراک ...

خب منم مث توبودم ازنامزدم میگرفتم همیشه اسم یارانه رومیبردم میگفتن نون وابتو ازکجابیاریم😑😭😂منم ازنامزدم میگرفتم ولی خب درکل کارزشتیه ولی چ کنیم دیگ

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
عزیزممممممم کاش بودم میبوسیدمت همچین گفتی فک کردم میلیونه .پدر و مادری ک ب بچشون پول ندن ب چه دردی م ...

😔میلیون هعییییی هر چی یادم میاد از بچگی هر کی هر چی بهم میداد هم میگرفتن ولی به خواهر برادر خودشون خوب پول میدنا

2706